Visų mylima Kenijos dainelė

Kiekvienas turistas iš šalies parsiveža ne tik pilnutėlius lagaminus, bet ir įsimintinus garsus. Štai Kenijoje dažnai galima išgirsti Jambo Bwana dainelę. Dainelė priverčia ne tik linksmai niūniuoti, bet ir pramokti svahili kalbą. Turistų mėgstamiausi žodžiai – Jambo (pasisveikinimas) ir hakuna matata - jokių problemų. Būtent šie žodžiai ir skamba muzikanto ir kompozitoriaus Tedijs Kalanda Harrison šlageryje Jambo Bwana.

Daina gimė 1980 metais viename Kenijos viešbutyje. Pats kompozitorius pažymi, kad pradžioje daina buvo tarsi pokštas. Muzikantas puikiai žinojo, kaip sudominti lankytojos. Šiuos tris žodžius – jambo, hakuna, matata – žinojo kiekvienas lankytojas. Beliko tik sukurti linksmą muziką

Daina tapo tikru hitu, ne tik turistų, bet ir Kenijos gyventojų tarpe. Pradžioje daina sukeldavo paprastą juoką, tačiau vėliau ji tapo neatskiriama geros nuotaikos palydove. Harrison nepasisavino tos dainos, tad 1983 metais šią dainą perdainavo ir garsioji grupė Boney M. Nuo to laiko atsirado net 20 skirtingų dainų kaverversijų.

Pasiklausykite dainos!

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.19418693sec.