Brėmeno Vėzerio pakrante nusidrieks festivalio mylia

Šią vasarą Brėmeno upė taps festivalio scena! Brėmeno gyventojus ir miesto svečius prie vandens vilios netgi trys renginiai po atviru dangumi.
Jau dešimt metų Brėmeno gyventojai prie upės mėgaujasi nuotaikinga savo šventės atmosfera. Dabar bus švenčiamas Vėzerio promenados Šlachtės (Schlachte) jubiliejus. Gegužės 29-30 d. bus galimybė iš arti apžiūrėti Vėzerio pakrantėje prišvartuotus laivus (ang. "Open Ship"). Be to, laivų parado metu palei Vėzerio promenadą plaukios įvairūs laiveliai. Margam sambrūzdžiui palei Brėmeno pramogų pakrantę vis naujų formų suteikia gyva muzika, ralio lenktynės ir kitos atrakcijos, taip pat didelius ir mažus viliojantys gardumynai.
Užjūrio mieste Brėmene 2010 m. birželio 4-13 d. tuometinis uosto baseinas tampa "Duckstein" festivalio scena. Tiesiai ant uosto baseino sukonstruotoje scenoje gyvai groja įvairių stilių grupės: nuo džiazo ir pasaulinės muzikos iki dvasingos, "lounge" stiliaus ir tango muzikos. Palapinėse galima ne tik pasigėrėti dizainerių ir amatininkų dirbiniais, bet ir jų įsigyti. Kulinarija rūpinasi vietoje įsikūrę gastronomijos kioskeliai. Gatvės pakraščiuose susirenka žiūrovai pasigėrėti smulkiaisiais menininkais, kurie stengiasi nustebinti ir pralinksminti tarptautiniu gatvės teatru, žongliravimu arba akrobatiniais triukais.
Brėmeno festivalis jau daug metų užima tvirtą poziciją Brėmeno renginių kalendoriuje, taip pat yra labai populiarus ir už Hanzos miesto ribų. Nuo birželio 30 d. iki liepos 4 d. Vėzerio pievų festivalis (vok. "Weserwiesenfestival") pradės 23 turą. Palapinėse, laivuose ir Vėzerio pakrantėse susitiks menininkai, o įvairūs kioskeliai rūpinsis, kad niekas nebūtų alkanas ar ištroškęs.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15027213sec.