Graikijos miestai garsėja savo turgavietėmis

Kaip ir daugelis pasaulio prekybos centrų ir parduotuvėlių, taip ir Graikijos šalies pardavimo sektorius, turi gana didelį konkurentą – turgavietes. Tiesa, Graikijoje tiek turgavietės, tiek prekybos centrai sugyvena gana draugiškai.

Tik keli šalies miestai, tokie kaip Atėnai, Tesalonikai, Chania (Kretoje) ir Argo turi išlaikę gilias turgaviečių tradicijas. Viena iš įdomiausių Graikijos turgaviečių yra įsikūrusi Kretos sostinėje Iraklijoje. Miestas nuo 1866 m. garsėja savo ryškia ir margaspalve turgaviete.

Iki šiol turgavietės išliko mylimiausiomis gyventojų susirinkimo vietomis. Turgavietės ne tik leidžia įsigyti įvairiausių produktų, bet ir susitikti su senais pažįstamais. Turgavietėse galima įsigyti visko - nuo įrankių ir namų ūkio reikmenų iki džinsų, vaisių, riešutų ir žuvies.

Itin patrauklios šeštadieninės Mires ir Arkalochori Kretos mugės, taip pat kas savaitę sekmadieniais vykstančios Atėnų blusų turgavietės. Norint pajausti rytų kultūrą, vertėtų apsilankyti Trakijos miesto Xanthi turgavietėje. Būtent šeštadienį čia susirenka graikų tradicijas puoselėjantys musulmonai. Tuo tarpu bažnyčios tampa daugelio festivalių, turgaviečių lopšiu. Gražiausi renginai vyksta: Mistros (08.23) ir Tripolio (rugpjūčio viduryje) (Poloponeso) bei Agios Mamas (nuo 09.01.) Chalkidiki regionuose.

 

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15665817sec.