Miunchenas - puiki Vokietijos apsipirkimo vieta

Daugelį metų šopingo sostine buvo vadinamas Milanas. Tačiau gana sparčiai apsipirkimo sostinę vejasi Vokietijos miestas Miunchenas. Mados dizainerių rubai, nauji ir seni daiktai, Bavarijos suvenyrai, papuošalai, buities prekės, maisto produktai – visa tai galima atrasti Miunchene.

Pagrindinės Miuncheno prekybos gatvės yra pėsčiųjų zonoje tarp Karlsplatz ir Marienplatz aikščių. Tiesa, negalima pamiršti ir didžiųjų prekybos centrų, kuriuos renkasi gana didelė dalis pačių miesto gyventojų. Tačiau tiems, kurie pirmenybę teikia išskirtinumui, patartina apsilankyti Maximilianstrasse, pasivaikščioti po Theatinerstrasse arba Residenzstrasse gatves. Stilingų ir patrauklių dalykų galima atrasti Schwabing kvartale.

Miunchene galima įsigyti ir tradicinių Bavarijos kostiumų. Šie kostiumai ne tik gražūs, bet ir leis pasijausti tikru Oktoberfest ar alaus festivalio šventės dalyviu.

Residenzstrasse gatvėje yra įsikūrusi puiki Dallmayr parduotuvė, kurioje galima įsigyti ne tik skrudintos maltos kavos, bet ir saldainių iš beveik visų pasaulio šalių. Parduotuvė Neuhauser Strasse 2 jums pasiūlys įsigyti tradicinių Miuncheno alaus puodelių ir stiklinių.

Norite įsigyti alaus bokalų? Apsilankykite Auer Duet blusų turguje. Čia taip pat galima rasti buities daiktų, knygų, antikvarinių daiktų ir kitų orginalių dirbinių. Blusų turgus vyksta tris kartus per metus - pirmąjį gegužė šeštadienį, šeštadienį po Jokūbo dienos (25 d.) ir bažnytinės šventė metu, spalio mėn. trečią šeštadienį.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.52440596sec.