Viešbučio svečiams svarbiausia - miegas ir lova

Viešbučių rinkoje konkurencija vis didėja. Tačiau turistai vis dažniau ieško paprastų, patogių ir savitų nakvynių. Daugelis iš viešbučio reikalauja klasikinių dalykų – patogios lovos ir ramaus miego. Nepriklausomai nuo to kokiais ateities planais gyvena viešbučiai, klientai pirmenybę teiks būtent šiems dviems dalykams.

2009 m. projektas „FutureHotel - Vizijos ir ateities tobulinimas bei radikalūs sprendimai” atliko tyrimą. Apklausoje dalyvavo apie 3000 žmonių. Dalyviai išsakė savo ateities lūkesčius. Net 98% apklaustųjų pabrėžė lovos svarbą. Pusę respondentų už patogios lovos ir ramaus miego derinį mokėtų net daugiau.

Išgulėtus čiužinius apklaustieji vadino miego žudikais. 98% respondentų yra labai svarbi čiužinio kokybė. Aukštos kokybės patalynė, lovos dydis, įvairaus dydžio pagalvės yra dalykai, į kuriuos svečiai itin atkreipia dėmesį. Gana palankių vertinimų sulauktų ir nuotolinio valdymo įranga, kuri padėtų valdyti televizijos programas neišlipant iš lovos.

Klientas nenori jokių nemalonių viešbučio siurprizų – sklindantis iš gatvės kurtinantis triukšmas, baisūs kvapai arba garsiai veikiantis oro kondicionierius. Visi šie veiksniai yra itin nemalonūs viešbučio klientui.

98% respondentų tikisi gyventi švariame kambartyje. Deja, tik 1,6% respondentų mano, kad vonios kambariai yra švarūs. Daugelis apklaustųjų skundžiasi kambarių nešvarumu, bendra tualeto ir vonios sistema, mažu apšvietimu, sklindančiu kalkių kvapu.

Taigi respondentai tikisi, kad viešbučiai ne tik stengsis vaikytis naujovių, bet atsižvelgs į elementarius higienos, švaros, miego reikalavimus. Juk paprastai klientui pakanka užtikrinti patogią lovą ir ramų miegą. Juk galima taupyti kitur, tarkim kambariuose statyti mažesnes drabučių spintas. Daugiau nei trečdalis svečių pripažįsta, jog lagaminų jie visai neišpakuoja.

 

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::2.36492801sec.