Barselonoje - bikini revoliucija

Ispanijos sostinėje Barselonoje daugelis turistų vilki tik glaudes ir bikini - tiek parke, tiek metro stotyje apranga nesikeičia. Barselonos valdžia baiminasi dėl miesto įvaizdžio.

Kita vertus yra tokių šalių, kur žmonės vilki per uždarus rūbus. Visai neseniai Prancūzijoje vyko diskusija, ar musulmonų moterys privalo taip dangstyti savo veidą.

Barselonos turistai pasižymi visai kitokiomis savybėmis. Vilkėti maudymosi drabužėliais galima beveik visur. Nieko keisto, kad žmonės iš paplūdimio persikelia į miesto gatves su tais pačiais rūbais. Kiek daug apnuogintų kūnų galima pamatyti Las Ramblas bulvare ar garsaus architekto Antonio Gaudi parke Güell.

„Dabar net normalios šeimos pasidavė nuogumo kultui”, rašo dienraštis El Periódico de Catalunya. „Tai ne estetikos ar grožio klausimas, o paprasčiausiai higienos laikymasis. Juk niekam nėra malonu liesti viešajame transporte prakaituotus, nuogus kūnus”. Ispanijos atstovų nuomone, maudymosi apranga tinka paplūdimyje, bet ne metropolijos centre.

Barselonoje gyvena 1,6 milijonas žmonių. Patys gyventojai miesto nelaiko kurortu, daugiau tai verslo centras. Miesto įvaizdžiu besirūpinantys viešbučių ir miesto verslininkai baiminasi, kad turistų išsišokimai gali sugadinti „švarų” miesto įvaizdį. Todėl miesto valdžia pradeda kampaniją, kuri skatins poilsiautojus „tinkamai” rengtis. Konservatoriai net pateikė pasiūlymą skirti baudas tiems, kurie nesilaikys kompanijos nuostatų

 

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14655399sec.