Zanzibaras tampa svetingesniu turistams

Visai netoli nuo Tanzanijos (už 30 kilometrų) pakrantės yra Zanzibaro salų grupė, kurią sudaro pagrindinės salos: Unguja, dažnai vadinama Zanzibaru, Pemba ir keleto mažų salelių. Seniau Zanzibaras buvo vienas svarbiausių Rytų Afrikos prekybos centrų, kuriuose buvo prekiaujama prieskoniais, dramblio kaulu ir vergais. Dabartinė vyraujanti Zanzibaro religija – islamas. Salų regionui didelės įtakos padarė prekeiviai iš Arabijos.

Zanzibaro turizmas, kuriam sąlygos plėtotis atsirado tik po socializmo rėžimo griūties devyniasdešimtaisiais metais, šiuo metu yra tik „kūdikio vystykluose“. Daugiausia turistų keliauja į Ungujos salą, garsėjančia puikiais paplūdimiais.

Zanzibare kaip ir Kuboje gali tekti susidurti su elektros tiekimo sutrikimais. Nepaisant to, salose tikrai verta apsilankyti vien dėl labai svetingų, draugiškų ir atvirų vietinių gyventojų.

Zanzibare patariama apžiūrėti iš koralų pastatytą istorinį miesto centrą. Įdomu vykti į prieskonių ekskursiją – saloje auginami muskato riešutai, vanilė, pipirai, kardamonas, ingveras, cinamonas ir gvazdikėliai.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::1.10377192sec.