Geriausi nudistų paplūdimai pasaulyje - TOP 10

Pasaulyje yra daug nudistų paplūdimių, tačiau ne visada ir ne visur nudistai jaučia komfortą ir norą „išsilaisvinti iš drabužių“. Kurie nudistų paplūdimiai pasaulyje geriausi?

1. Cap d'Agde paplūdimys, esantis Pietų Prancūzijoje, yra viena neįprasčiausių vietų Europoje – čia žmonės apsipirkinėja, maudosi ar važinėjasi dviračiu visada nuogi!

2. Zilto sala (Sylt) Vokietijoje gali pasigirti puikiu klimatu – čia lankosi Vokietijos elitas ir garsenybės. Saloje yra nemažai nudistų paplūdimių. Apytikriai 60% visų Zilto salos lankytojų poilsiauja būdami nuogi. Vienas garsiausių salos nudistų paplūdimių yra Buhne 16 paplūdimys, esantis Kampene.

3. Red Beach, Santorini, Graikija – ypač pamėgta nudistų. Raudonasis paplūdimys yra šiaurinėje regiono dalyje.

4. Orient Beach, San Martinas, Karibų regionas – sklinda kalbos, kad San Martine poilsiauja gražiausios nudistės pasaulyje. Paplūdimyje draudžiama filmuoti, fotografuoti ir klausytis muzikos.

5. Es Trenc, Maljorka, Ispanija – Maljorkoje taipogi galima kaitintis saulutėje nuogam. Vienu geriausiu tam tinkančiu paplūdimiu laikomas Playa Es Pregons.

6. Riugeno sala (Rügen) yra didžiausia Vokietijos sala, vadinama nudistų rojumi – saloje yra net 12 nudistams skirtų paplūdimių. Vienas iš gražiausių - Schaabe paplūdimys.

7. Banana Beach, Skiathos, Graikija – po sultinguoju Bananų salos pavadinimu slepiasi trijų nudistų paplūdimių ansamblis Skiathos.

8. Grand Saline Beach, Šv. Baltramiejaus sala, Karibų regionas. Šv. Baltramiejaus salą yra pamėgę turistai, tačiau nudistų paplūdimiai kasmet sulaukia nemažai ir savo lankytojų.

9. Paradise Beach, Mikėnai, Graikija – Rojaus paplūdimys Mikėnų salose – puiki vieta vakarėliams. Čia ir pirmasis įsteigtas tarptautinis nudistų paplūdimys.

10. Valalta Camp, Kroatija – Valalto paplūdimys, esantis prie Limsko kanalo, turi beveik 40 metų senumo nudizmo tradicijas.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.19984913sec.