Dėl didžiulio smogo turistams, besilankantiems Maskvoje, patariama likti viešbučiuose

Rusijos sostinėje Maskvoje šiuo metu tvyro ypač tirštas smogas, todėl miesto valdžia įspėja gyventojus apie jo keliamą žalą sveikatai. Turistams, besilankantiems Maskvoje, patariama būti atidiems ir likti kurį laiką viešbučiuose. Nuo smogo, kurį sukėlė siaučiantys miškų gaisrai, neapsaugo net apsauginė kaukė.

Smogas dengia Maskvą jau nuo rugpjūčio 4 dienos. Tiršti dūmai prasismelkė net į metro tunelius ir stotis, kurios buvo vienos iš paskutiniųjų gelbėjimosi nuo smogo vietų. Meteorologai įspėja, kad nuodingųjų medžiagų koncentracija ore pasiekė kritinę ribą, todėl net ir sveikata nesiskundžiantys žmonės turėtų būti labai atsargūs. Dūmai sukelia akių perštėjimą ir kvėpavimo sutrikimus.

Norint išvengti smogo, žmonės privalo būti uždarose patalpose, nuolat naudoti kondicionierius ir vengti vietų, kur nuodingųjų medžiagų koncentracija ypač didelė. Žmonėms, kuriems tenka daug laiko praleisti lauke, patariama vengti aktyvios fizinės veiklos.

Smogo dūmuose yra anglies dioksido ir monoksido, todėl apsauginės kaukės šiuo atveju gali padėti nebent psichologiškai – jos apsaugo nuo svetimkūnių, o ne nuo pavojingųjų medžiagų, šiuo metu tvyrančių ore virš Maskvos.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.82031679sec.