Senovės romėnai sugrįžo į Tryrą

Į seniausią Vokietijos miestą Tryrą sugrįžta šlovingieji romėnai. Čia rugpjūčio 13-15 dienomis vyks romėnų šventė Brot und Spiele (Duona ir žaidimai), kurios metu mieste tvyros antikos laikų atmosfera.

Šventės kulminacija neabejotinai taps gladiatorių šou pasirodymas "Heraklio kova", kurio metu gladiatoriai kovos prieš septyngalvę hidrą. Siaubūnas pagamintas iš tų pačių medžiagų, kurios buvo naudojamos ir senovėje. II amžiuje Romos Koliziejuje su hidra iš tikrųjų kovojo gladiatorius Heraklis. Būtent šiai kovai paminėti ir surengta šventė Tryre.

Šventės metu bus galima išbandyti įvairias su romėnų tematika susijusias atrakcijas. Romėnų legionieriai mokys kovos menų paslapčių, vaikai galės apsilankyti gladiatorių mokykloje ar pasimokyti antikinių šarvų gamybos.

Tikimasi, kad į senąjį Tryro miestą šventės metu sugūžės apytikriai 22 000 lankytojų. Kadaise Tryras buvo Vakarų Romos imperijos sostinė, iš kurios monarchas Konstantinas Didysis valdė savo žemes, besidriekiančias nuo Škotijos šiaurėje ir Maroko pietuose. Iki pat IV amžiaus Tryro amfiteatre vyko gladiatorių kovos.

Daugiau informacijos apie Tryro šventę rasite www.brotundspiele2010.de.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.20897102sec.