Niujorko metro įvestas naujas mokėjimo būdas

Elektroninio mokėjimo sistema Visa sukūrė naują programą payWave, kuri leis niujorkiečiams ir miesto svečiams keliones metro, autobusais ir traukiniais apmokėti iPnone pagalba. Nuo šiol, vietoj įprastinio kelionės bilieto pirkimo, turintys išmanųjį telefoną galės tiesiog pridėti jo ekraną prie nuskaitymo įrenginio. Taip pat Visa neseniai sukūrė dar vieną programą, kuri leistų išmaniojo telefono savininkams jo pagalba atsiskaityti ir didžiųjų miestų prekybos centruose.

Šio tipo telefonuose yra įdiegtos mikroschemos, gebančios perduoti informaciją apie pirkinį nuskaitymo įrenginiams. Naujoji sistema padės žmonėms greičiau sutvarkyti kelionės formalumus, išlaisvins nuo bilietų pirkimo ar ilgo jų ieškojimo rankinėse.

Kol kas naujoji programa veikia 28 stotyse ir Lexington metro linijoje. Jeigu ji pasiteisins, tuomet bus įvesta visose Niujorko metro linijose.

Visa naujoji programa veikia ir Los Andželo metro. payWave sistemą Visa planuoja įdiegti Kvala Lumpūre, Singapūre, Paryžiuje, Stambule ir Londone.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.22215486sec.