Varšuvos gatvėse – nemokamas internetas

Jau du mėnesius Varšuvos gatvėse galima naudotis nemokamu bevieliu internetu. Vis dėlto apie šią galimybę žino dar nedaugelis, nes vietos valdžia nėra plačiai paskelbusi šios naujienos.

„Esame nurodę 13 interneto prieigos vietų. Kiekvienoje iš jų internetas veikia 100 metrų spinduliu“, - rugpjūčio pradžioje apie bevielį internetą kalbėjo Lenkijos Informatikos ir ryšių departamento vadovas Šimons Krupa. Interneto greitis siekia 512 kbit/s.

Vienu metu internetu gali naudotis beveik tūkstantis žmonių, tačiau net ir vidury dienos vartotojų skaičius nesiekia 40-50, o naktį juo naudojasi vos keli žmonės.

Žmonių pasyvumo priežastis – informacijos trūkumas. Valdžios atstovai, tuomet paklausti, kada bus nurodytos interneto prieigos vietos, atsakę, kad tai bus padaryta per dvi savaites. Praėjo jau aštuonios savaitės, tačiau gatvėse, kuriose yra prieinamas bevielis internetas, neturi jokių nuorodų, iš kurių apie jį sužinotų Varšuvos gyventojai ir miesto svečiai.
Belaidis internetas yra prieinamas senamiestyje, Karališkame kelyje ir Powiśle rajone. Kiekvienas, norintis pasinaudoti bevieliu internetu, turi prisijungti prie UM Warszawa tinklo, kurio pagrindiniame puslapyje rasite interneto vartojimo sąlygas.
Vienos sesijos trukmė - 30 minučių.

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.28107786sec.