1000 ir viena naktis [1]

nuo 2010 m. lapkričio 27 d.
iki 2011 m. sausio 30 d. "Autostadt" (automobilių mieste)

Žiemos mugė
Patirti "1000 ir vieną naktį" su visais papročiais kviečia rytietiško stiliaus žiemos mugė. Įvairiuose kioskeliuose siūlomi aromatingi skanėstai, pvz., troškiniai tradiciniuose "Tagine" puoduose. Su meile įrengti nameliai kviečia pavaikštinėti ir pasidairyti, o rankų darbo rytietiškos brangenybės įkvepia neįprastoms dovanų idėjoms. Europietiškų Kalėdų stebuklui nuteikia gausiai papuošta, daugiau nei 20 metrų aukščio, mugės centre stovinti kalėdinė eglė.

Rytietiškos pasakos ant ledo
Apie nuotykius, stebuklus ir kvapą gniaužiančius lobius iš pasakos "1000 ir viena naktis", vaiduoklius iš lempų ir užburtus kalifus pasakoja šių metų šou ant ledo: Tarptautinis dailiojo čiuožimo ansamblis kiekvieną savaitę pristato naują choreografiją ant ledo, kuri buvo surežisuota būtent automobilių miestui. Šou ant ledo kasdien vyksta nuo lapkričio 28 d. 17.00 val. ir 18.15 val. Šeimoms skirtą gruodžio mėn. sekmadienį visos šeimos yra kviečiamos į pasakų premjeras.

Čiuožykla ant lagūnos
Spindinčiu baltumu apgaubta pasaka: didžiulė čiuožykla automobilių miesto centre kviečia į sporto renginį bei pasigrožėti gracingais piruetais. Pamėgta ekskursijų vieta automobilių miesto svečius taip pat ir šiais metais priims po keturiomis milžiniškomis Advento žvakėmis, "Volkswagen" automobilių gamyklos kaminais ir toliau ves ledu. Kiekvieną sausio mėn. sekmadienį šeimos turi progą aplankyti automobilių miestą tam tikromis sąlygomis ir sudalyvauti bendroje nemokamoje treniruotėje ant ledo.
Sužinokite daugiau!

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

1 kristina 01/21/2011 20:04 buvau nuvykusi tuo met i vokietija, i wolfsburgo miesta. maciau sia pasaka kazkas nerealaus!!!!!


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.12523603sec.