FIFA Moterų pasaulio čempionatas Vokietijoje

2006 metais futbolo pasaulio čempionato metu rodyto filmo apie Vokietijos futbolo rinktinę "Vasaros pasaka" ("Sommermärchen") tęsinys pasirodys šiemet. Nuo birželio 26 d. iki liepos 17 d. visa Vokietija švęs moterų futbolo pasaulinio festivalio metų sporto šventę. Fanų sambūrius didžiuosiuose miestuose užvaldo visuotinis džiaugsmas viešai stebint rungtynes. Devyniose vietose, kuriose vyks rungtynės, finalinės varžybos ir viešos jų stebėjimo vietos susivienija miestus ir regionus, o labiausiai žmones. Vietiniai gyventojai ir svečiai iš įvairių šalių švenčia kartu. Jau vien atidarymo varžybos Vokietija-Kanada Berlyno olimpiniame stadione žada įtampos akimirkų. Automobilių mieste Wolfsburge jau ruošiamasi atkrintamosioms rungtynėms ir ketvirtfinaliui. Pamatyti gražius kultūros sostinės vaizdus ir sudalyvauti svarbiausiuose "RUHR.2010" šventės renginiuose galima Bochumo mieste. Lėverkuzenas, šviečiantis sporto miestas prie Reino, stebina savo svečius sporto ir laisvalaikio galimybių įvairove. Mönchengladbach miestas laikomas ypatinga futbolo tvirtove. Čia žaidžiamas ne tik futbolas, bet patiriami įvairūs pojūčiai. Savo svečiams sporto, istorijos ir kultūros sritis atveria Dresdenas. Zinsheimas žavi viso pasaulio žiūrovus savo naujutėlaite Rhein-Necker arena. Augsburgas yra dvigubai įdomus: viena vertus jis yra piečiausia turnyro vietovė, o antra vertus jis istoriškai svarbus, nes praeityje buvo pasaulio prekybos sostine. Frankfurte prie Maino, Vokietijos moterų futbolo centre, vyks čempionato finalas. Gražioje finansų sostinės scenoje bus nuostabiai ir garbingai įrėminta pasaulio čempionato pabaiga, čia apdovanojant laimėtojus.

» Daugiau informacijos

 

Susitikimo vieta - Berlynas: sostinė su daugybe galimybių

Jauna, hipiška ir marga: Vokietijos sostinė Berlynas yra vienas mėgstamiausių kelionės tikslų Europoje. Čia birželio 26 d. vyks FIFA moterų pasaulio čempionato atidarymo rungtynės tarp Vokietijos ir Nigerijos. Žaidynės vyks Berlyno Olimpiniame stadione Šarlotenburgo-Vilmersdorfo (Charlottenburg-Wilmersdorf) regione, kur gausu muziejų ir kultūrinių vietų. Žymiojoje šio rajono gatvėje Kurfürstendamm, kuriai šiemet sukanka 125 metai, turėsite puikią galimybę apsipirkti ir pavaikštinėti. Eidami promenada, beveik pasieksite zoologijos sodą, o iš čia - Berlyno centrą iki pat Brandenburgo vartų ir vyriausybės kvartalo. Nuo didžiųjų centro aikščių ne per toliausiai ir visai kitokia miesto dalis Kroicbergas su savo mažomis gatvelėmis. Ši vieta ypač tinkama ieškantiems muzikos ir meno. Norėdami kuo patogiau apžiūrėti daugybę įžymybių - nuo Aleksandro aikštės iki muziejų salos - galite rinktis maršrutus su dviračiais. Tropinę temperatūrą ir kraštovaizdžius poilsiautojai atras tropikų saloje, kurią piečiau nuo Berlyno skiria valanda kelio autobusu.

» Daugiau informacijos

 

Susitikimo vieta - Frankfurtas: moterų futbolo sostinė

Ant Maino upės kranto dangų remia daugiaaukščiai namai su stikliniais fasadais, tarp kurių šurmuliuoja minios žmonių. Vokietijoje bankininkystės metropolija yra slapta moterų futbolo sostinė. Frankfurte vyks ketverios FIFA moterų pasaulio čempionato rungtynės, įskaitant ir finalą. Todėl moterų pasaulio futbolo rungtynių atidarymo proga miestas gerbėjus sveikins ypatingais šviesos efektais. Birželio 25 d. sutemus dangoraižiai ir Mainas taps scena, skirta futbolo renginiui su pirotechnikos elementais. Gerbėjus pasaulinėse rungtynėse linksmins muzika ir vaizdo instaliacijos. Per pasaulio čempionatą gerbėjų šventė pietiniame Maino krante "Frankfurto futbolo soduose" (vok. Frankfurter Fußballgärten) sukurs intriguojančią atmosferą. Tačiau Heseno metropolija turi ir savo ramiąją pusę. Norinčiam pakeliauti gamtoje, nereikės ilgai važiuoti. Tik už kelių kilometrų nuo metropolijos prasideda Reino-Maino teritorijos "Puošnieji sodai" (vok. Ziergarten). Reingau-Taunuso (Rheingau-Taunus) apskrityje, vynininkystės sričių viduryje, ant Reino kranto stovi viduramžių pilys. Netoli nuo čia, miške tarp Kėnigšteino ir Kronbergo, Taunuso teritorijoje, yra "Opel" zoologijos sodas. Didžiuliame žemės sklype šeimos gali gėrėtis maždaug 1 400 gyvūnų iš visų kontinentų ir klimato zonų.

» Daugiau informacijos

 

Susitikimo vieta - Menchengladbachas: įvarčiai ir atsipalaidavimas

Šiaurės Reine-Vestfalijoje esantis Menchengladbachas yra futbolo tvirtovė. Visas miestas jau užsikrėtęs futbolo karštine. Rungtynių metu bus organizuojami įvairūs kultūros renginiai, pateikiami laisvalaikio praleidimo pasiūlymai bei pristatomas patrauklus renginių kalendorius. Futbolo gerbėjai viešai rungtynes stebės "Kapuziner" aikštėje, kuri per pasaulinį čempionatą pavirs "Gerbėjų mylia" su didžiuliais LED ekranais ir dviem roko grupėmis.

» Daugiau informacijos

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15967202sec.