Sausį "airBaltic" skraidino beveik trečdaliu daugiau keleivių

Didžiausia Baltijos šalyse oro bendrovė "airBaltic" sausio mėnesį iš Vilniaus tarptautinio oro uosto atliko 29 proc. daugiau skrydžių nei tuo pačiu laikotarpiu ankstesniais metais. Šįmet oro bendrovė skrido 997 kartus. Tiek pat, beveik trečdaliu, išaugo ir oro bendrovės skraidintų keleivių skaičius. Praėjusį mėnesį "airBaltic" lėktuvais per Vilniaus oro uostą skrido 44,6 tūkst. keleivių.

Anot "airBaltic" viceprezidento ir atstovybės Lietuvoje vadovo Tado Vizgirdos, oro bendrovė nuo praėjusių metų pavasario pasiekė stabilų ir pakankamai intensyvų augimą, vidutiniškai veiklos rezultatus padidinantį trečdaliu.

"Žiemos sezono metu padidinome skrydžių į Helsinkį, Miuncheną, Oslą, Rygą ir Berlyną skaičių. Minėtos kryptys, kaip ir slidinėtojų pamėgtos Šveicarija, Italija, žiemą yra labiau paklausios. Turime ypač platų skrydžių pasirinkimą iš Rygos, todėl nemažai keleivių iš Vilniaus skrenda per Rygą į Rytų Europos, Azijos šalis, Egiptą", – teigia T. Vizgirda.

"airBaltic" bendrai iš Vilniaus ir Rygos oro uostų praėjusį mėnesį skraidino 151,4 tūkst. keleivių – 34 proc. daugiau nei ankstesniųjų metų sausį, kai bendrovės paslaugomis pasinaudojo kiek daugiau nei 112,9 tūkst. keleivių. Oro bendrovės lėktuvai atliko 3278 skrydžius, o tai yra 35 proc. daugiau nei 2007-aisiais. "airBaltic" lėktuvų salonai sausį buvo užpildyti 52 proc.

AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., SAS – 47,2 proc. akcijų. Šiuo metu "airBaltic" lėktuvų parką sudaro dvidešimt vienas lėktuvas: dešimt "Boeing 737 – 500", trys "Boeing 737-300" ir aštuoni "Fokker 50" lėktuvai. Šiuo metu bendrovė siūlo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus ir Rygos, taip pat skrydžius iš Kaliningrado bei Liepojos.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.18860507sec.