flyLAL – Lithuanian Airlines Latvijos rinkai prisistatė parodoje „Balttour 2008”

Aviakompanija „flyLAL – Lithuanian Airlines“ vasario 8-10 dienomis dalyvavo tarptautinėje turizmo parodoje „Balttour 2008”. Į Rygoje jau 15 kartą surengtą parodą šiemet atvyko 32 šalių turizmo verslo atstovai. Centrinėje pozicijoje įrengtas Lietuvos nacionalinės aviakompanijos stendas sulaukė didelio lankytojų dėmesio.

„Kaimyninės Latvijos rinka mums labai svarbi, – komentuoja „flyLAL – Lithuanian Airlines“ generalinis direktorius Tadas Pukšta. – Plėtodami aviakompanijos veiklą, mes didelį dėmesį skiriame ne tik Lietuvos, bet kitų Baltijos šalių gyventojams – sudarome jiems sąlygas patogiai ir itin palankiomis kainomis per Lietuvą pasiekti Rytų ir Vakarų Europos bei kitas šalis. Reguliarūs „flyLAL - Lithuanian Airlines“ skrydžiai iš Rygos, Talino ir Vilniaus bei tarptautinio Vilniaus oro uosto išnaudojimas tranzitiniams skrydžiams – tai mūsų aviakompanijos vasaros skrydžių sezono strategijos dalis“.

Parodoje „Balttour 2008” dalyvavusiems turizmo organizatoriams, kelionių agentūrų atstovams, viešbučių ir kitas turizmo paslaugas teikiančių įmonių atstovams bei visiems parodos lankytojams aviakompanijos „flyLAL – Lithuanian Airlines“ darbuotojai pristatė vasaros sezono skrydžių naujienas ir specialius pasiūlymus skrendantiems iš Rygos, pasakojo apie tiesioginius ir jungiamuosius reisus, aiškino bilietų įsigijimo internetu galimybes ir elektroninio bilieto privalumus, atsakė į kilusius klausimus. Parodoje buvo galima įsigyti skrydžio bilietų, ir kai kurie lankytojai šia galimybe iš karto pasinaudojo. Užmegzta daug naudingų verslo ryšių su suinteresuotomis įmonėmis ir organizacijomis

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.56197095sec.