Saugaus vairavimo mokykla kviečia į Formulės 1 trasas

Rygos Saugaus vairavimo mokykla (SVM) jau antrus metus paeiliui Baltijos šalių vairuotojams siūlo išskirtinę pramogą - galimybę pasivažinėti populiariausiomis Formulės 1 lenktynių trasomis. Šiemet laimingieji dalyviai vairuos "Ferrari 360 Challenge" ir pačią naujausiąją "Ferrari 430 Challenge" Spa Francorchamps lenktynių trasoje Belgijoje, Paul Ricard ir Dijon-Prenois lenktynių trasose Prancūzijoje ir garsiojoje Mugello trasoje Italijoje.

Šios išskirtinės pramogos kaina priklausys nuo lenktynių trasos, vairuojančiųjų ir jų svečių skaičiaus. "Ferrari" vairavimo malonumą gali papildyti kelionė po Europos gražiausias vietoves.

Spa-Francorchamps lenktynių trasa yra nutiesta vaizdingoje Belgijos dalyje. F1 lenktynės ten vyksta nuolat ir daugelis garsiausių lenktynininkų labai mėgsta šią trasą. Paul Ricard trasa yra unikali savo galimybėmis bei ilgiu ir yra išsidėsčiusi Prancūzijos pietuose. Dijon-Prenois yra Burgundijos regione, garsiame savo vynais. Mugello lenktynių trasa, esanti "Ferrari" gimtinėje Italijoje, daugeliui Formulės 1 čempionatų buvo pergalių ir pralaimėjimų vieta.

"Baltijos šalyse nėra F1 lygio lenktynių trasų, tad išskirtinėse kelionėse mes siūlome galimybę saugiai vairuoti didžiuliu greičiu. Šiemet vairuosime "Ferrari 360 Challenge" ir "Ferrari 430 Challenge", nesunkiai pasiekiančias 300 kilometrų per valandą greitį. Visus vairuotojus lydės profesionalūs instruktoriai, pasirengę dalintis savo patirtimi, tad kelionė bus išties neužmirštama", - sakė SVM mokymų direktorius Artūrs Priednieks.

Detalesnę informaciją apie šią unikalia galimybę, galite gauti iš Saugaus vairavimo mokyklos, telefonu: +371-674-50430 , [email protected], arba www.dbs.lv.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.08635807sec.