airBaltic pilnai įdiegė elektroninio bilieto sistemą

Didžiausia Baltijos šalyse oro bendrovė „airBaltic“ šią savaitę baigė diegti elektroninio bilieto sistemą. Tai yra dvejais mėnesiais anksčiau nei yra reikalaujama – elektroninis bilietas visoms oro bendrovėms taps privalomu nuo šių metų gegužės 31 d. Nuo šiol visi oro bendrovės keleiviai galės skristi be popierinio bilieto ne tik tiesioginėmis „airBaltic“ kryptimis, bet ir jungiamaisiais skrydžiais.

„Elektroninio bilieto sistemos pilnas įdiegimas reiškia tai, kad mūsų keleiviai be popierinio bilieto galės skristi ne tik tiesioginėmis „airBaltic“ kryptimis, bet ir iš mūsų įsigyti elektroninius bilietus nuolat augantiems ir populiarėjantiems jungiamiesiems skrydžiams po visą pasaulį“, – teigia „airBaltic“ viceprezidentas ir atstovybės Lietuvoje vadovas Tadas Vizgirda. Pavyzdžiui, jei žmogus ketina skristi į Niujorką su persėdimu Kopenhagoje, jam nereiks eiti į bilietų pardavimo kasas ir įsigyti atskiro popierinio bilieto skrydžiui iš Kopenhagos į Niujorką.

Elektroniniai bilietai galioja beveik visiems „airBaltic“ skrydžiams ir kryptims – tik kol kas elektroninio bilieto negalima įsigyti į Odesą, tačiau tai bus įgyvendinta kelių mėnesių bėgyje. Jungiamųjų skrydžių atveju keleiviai galės įsigyti elektroninius bilietus kelionei su „airBaltic“ ir kitomis bendradarbiaujančiomis oro bendrovėmis – jos keliaujančiuosius priims be popierinio bilieto.

Pilnai įdiegta elektroninio bilieto sistema oro bendrovei „airBaltic“ ir klientams taip pat leis paspartinti dokumentų paruošimą – skrydžio datos, laiko, keleivio vardo, pavardės pakeitimai bus automatizuoti. „Keleiviai įvairius kelionės pakeitimus internetu galės kur kas operatyviau ir paprasčiau padaryti nei naudodami įprastus būdus. Taip pat naujoji bilietų rezervacijos sistema padidins aptarnaujančių žmonių darbo efektyvumą ir tai žymiai paspartins klientų aptarnavimą“, – teigia T. Vizgirda.

Oro bendrovė „airBaltic“ yra viena inovatyviausių oro bendrovių Šiaurės Europos regione, kuri diegia lengvai naudojamas elektronines priemones keleiviams. Praėjusiais metais „airBaltic“ pristatė registracijos skrydžiams internetu sistemą, padedančią sutaupyti kelionės laiką, išvengti eilių oro uoste ir leidžianti patiems pasirinkti norimas sėdėjimo vietas lėktuve. Oro bendrovė interneto svetainėje taip pat pasiūlė automobilių nuomos, viešbučių rezervavimo ir kelionės draudimo paslaugas.

2007 m. mėnesio bilietų pardavimai internetu pasiekė beveik 50 proc. visų „airBaltic“ bilietų pardavimų.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15804601sec.