airBaltic didina reisų skaičių į Rygą

Didžiausia Baltijos šalyse oro bendrovė „airBaltic” nuo gegužės 15 d. pasiūlys papildomus reisus iš Vilniaus oro uosto į Rygą. Nuo šiol oro bendrovė į Latvijos sostinę skraidins keturis kartus per dieną. Tikimasi, kad šie papildomi skrydžiai bus patogesni skrendantiems jungiamaisiais skrydžiais iš Rygos.

„Įpusėjus pavasariui prasideda atostogų ir kelionių į įvairiausias pasaulio vietas sezonas. Rygos oro uostas – tranzitinis, iš kurio keleiviai gali skristi į daugelį miestų, vien „airBaltic“ iš jo siūlo 46 skrydžių kryptis. Taigi lietuviams bus dar daugiau galimybių patogiai susiplanuoti kelionę. Išaugusi skrydžių paklausa į Latvijos sostinę ir lėmė sprendimą didinti mūsų reisų skaičių į šį miestą“, – sakė „airBaltic“ viceprezidentas ir atstovybės Lietuvoje generalinis direktorius Tadas Vizgirda.

Šiuo metu „airBaltic“ iš Vilniaus oro uosto į Rygą skrenda darbo dienomis 8 val. 55 min., 12 val. ir 20 val. 15 min. Šeštadienį vykdomas vienas rytinis reisas, o sekmadieniais – vakarinis. Papildomai oro bendrovė darbo dienomis ir sekmadieniais skris iš Rygos į Vilnių vakare 22 val. 35 min, o iš Vilniaus į Rygą darbo dienomis ir šeštadieniais bus vykdomas ankstyvas rytinis reisas 5 val. 30 min. Skrydžio trukmė – 55 min. Bilietai į Rygą, perkant internetu, kainuoja nuo 130 litų, įskaitant oro uosto ir transakcijos mokesčius.

Taip pat nuo gegužės 15 d. „airBaltic“ padidins skrydžių skaičių tarp Rygos ir Liepojos bei Rygos ir Talino. Į šiuos miestus „airBaltic“ lėktuvai darbo dienomis kils 6 kartus per dieną.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.65681911sec.