airBaltic iš Rygos skraidins į Amsterdamą

Nuo 2008 m. spalio 26 d. didžiausia Baltijos šalyse oro bendrovė airBaltic pradės kasdienius skrydžius iš Rygos į Olandijos sostinę Amsterdamą.

airBaltic keleiviai į Amsterdamą bus skraidinami lėktuvu Boeing 737 – 500, kelionė truks 2 val. 20 min. Bilieto kaina į vieną pusę sieks nuo 38 latų (190 litų), įskaitant oro ir transakcijos mokesčius. Keleiviai taip pat turės galimybę skristi maršrutu Vilnius-Ryga-Amsterdamas, tuomet bilietas į vieną pusę kainuos nuo 70 latų (345 litų), įskaitant oro ir transakcijos mokesčius.

Amsterdamas – bohemiškas miestas prie Šiaurės jūros, vienas iš penkių lankomiausių miestų Europoje. Jis kasmet pritraukia apie 4,2 mln. užsienio turistų iš viso pasaulio. Olandijos sostinėje itin daug važinėjančių dviračiais ir plaukiojančių valtimis kanaluose. Keliavimas dviračiais ir valtimis itin populiarūs norint geriau pažinti miestą, kuriame galima pamatyti kelis šimtus tiltų, puošnias stovėjimo aikšteles, bažnyčias, Karališkuosius rūmus, parkus ir aikštes. Amsterdamas dėl visame pasaulyje gerai žinomų Van Gogo ir Valstybinio muziejaus, kuriame eksponuojama keliasdešimt Rembranto paveikslų, dar vadinamas kultūros mylėtojų Meka.

Daugiau informacijos apie skrydžius galima rasti bendrovės „airBaltic“ interneto svetainėje adresu www.airbaltic.com

AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., SAS – 47,2 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic” lėktuvų parką sudaro dvidešimt šeši lėktuvai: dešimt „Boeing 737 – 500”, šeši „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“ ir aštuoni „Fokker 50“ lėktuvai. „airBaltic” tiesioginiai skraidina iš dviejų Baltijos šalių sostinių – Rygos ir Vilniaus, taip pat siūlo tiesioginius skrydžius tarp Kaliningrado ir Kopenhagos, Liepojos ir Hamburgo, Liepojos ir Kopenhagos.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.132864sec.