Lembergo skrybėlė pasiruošusi žiemai

Per Latvijos Valstybės 90 gimtadienį su šalčiu ir sniegu galiausiai atėjo ilgai laukta žiema. Tai buvo svarbus įvykis Ventspilio slidininkams ir snieglentininkams, nes atsirado viltis, kad vėl bus galima leistis nuo 44 m aukščio kalno Lembergo skrybėlės. Vis dėlto tikro sniego sluoksnis ant kalno kol kas labai plonas, o termometro stulpelis laikėsi ties nuliu, todėl nebuvo galima pūsti dirbtinio sniego. Ketvirtadienį Latvijoje pūs pietvakaraių vėjas, kuris atneša pavasarišką šilumą, o kita šalčio banga laukiama tik gruodžio pradžioje. Tačiau kad laukti būtų lengviau, aktyvaus žiemos poilsio mėgėjus galime supažindinti su naujovėmis, kurios laukia kiekvieno apsilankiusio ant Lembergo skrybėlės.

Visų pirma, pakeistas kalno profilis, kad snieglenčių trasoje būtų gauta pusrampos forma per visą nusleidimą. Naujais tramplynais, slaidais ir reilais bus papildyta snieglenčių trasa ir ją bus galima vadinti Lembergo skrybėlės sniego parku.

Šiemet perdaryta ir šeimų pamėgta atrakcija – bendro čiuožimo trasa. Nusileidimas šia trasa dabar bus smagesnis ir emocingesnis. Kad lengviau būtų patekti ant kalno, 10 metrų prailgintas keltuvas. Prasidėjus žiemos sezonui veiks trys keltuvai.

Tikimės, kad slidinėjimo mėgėjus, kurie mėgsta pailsėti ant Lembergo skrybėlės, pradžiugins žinia, kad tiek keltuvų, tiek slidinėjimo ir snieglenčių inventoriaus nuomos kainos liks tokios pačios kaip ir praeitą sezoną. Lieka sulaukti šalčio ir slidinėjimo kalnas Lembergo skrybėlė galės pradėti savo sezoną.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.48779106sec.