Lembergo skrybėlė po truputėlį virsta balta

Ant slidinėjimo kalno „Lembergo skrybėlė” pradėtas pūsti sniegas. Kad būtų galima parengti tinkamas trasas slidžių ir snieglenčių sportui, reikia sulaukti trijų šaltų dienų ir naktų, nes kloti dirbtinį sniegą galima tik tada, kai oro temperatūra nukrenta iki  - 3 C°, o kalno viršutinė dalis turi būti apšalusi. Pirmiausia sniegas bus klojamas ant slidinėjimo ir snieglenčių trasų, tačiau tik tuomet, kai oro temperatūra laikysis ties  - 3 C°. Kitos savaitės pradžioje sniegą bus galima kloti ir bendro nusileidimo trasose.

Šiemet slidinėjimo kalnas „Lembergo skrybėlė” yra 44 m aukščio, pakeistas jo profilis, kad snieglentininkų trasoje būtų išgauta pusrampės forma per visą nusileidimą. Naujais tramplynais, slaidų ir reilų elementais papildyta snieglentininkų trasa. Ją bus galima vadinti  „Lembergo skrybėlės” snieglentininkų parku. Šiemet perdaryta ir šeimų pamėgta atrakcija –bendro nusileidimo trasa.  Patogesniam patekimui ant kalno 10 m prailgintas keltuvas. Ant kalno veiks trys keltuvai, bus galima išsinuomoti slidinėjimo inventorių ir pasėdėti kavinėje  „Stender’s pica”.

Tikimės, kad švenčių laisvadienius jūs pilnavertiškai praleisite ilsėdamiesi ir sportuodami ant slidinėjimo kalno  „Lembergo skrybėlė”!

 

Žvilkterk pro web slidinėjimo kalnų kameras

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.26378393sec.