Lembergo skrybėlė sulaukė žiemos

Per ilgąsias šventines atostogas tikros žiemos su šalčiu galop sulaukė ir Ventspilis. Savo sezoną pagaliau galėjo pradėti ir slidinėjimo kalnas Lembergo skrybėlė. Nuo Lembergo skrybėlės šiomis dienos leidosi 1 200 miestelėnų, svečių iš kitų Latvijos miestų bei aktyvaus žiemos poilsio mėgėjų iš Lietuvos. Iš viso savaitgalį Laisvalaikio parke apsilankė apytikriai 3000 žmonių, kurie tiek leidosi nuo Lembergo skrybėlės kalno, tiek džiaugėsi jaukia kavinės Stender’s Pica atmosfera, tiek ilsėjosi gryname ore parko teritorijoje bei kartu su kitais džiaugėsi atėjusia žiema. Nors daugelis ventspiliečių jau įsigijo slidinėjimo ir snieglenčių sporto inventorių, vis dėlto būta didelių eilių prie inventoriaus nuomos punkto.

Sniego yra pakankamai daug, kad būtų galima nuo Lembergo skrybėlės čiuožti slidėmis, snieglentėmis, leistis bendro nusileidimo trasa. Tuo tarpu naktį ant kalno papildoma sniego ir pagerinamos nusileidimo trasos.

Kad žiemos džiaugsmais galėtų džiaugtis kiek galima daugiau poilsiautojų, šiemet Lembergo skrybėlės paslaugų kainos nepakeistos. Apie kitas naujienas galima sužinoti svetainėje www.lembergahute.lv, kurioje galima pažiūrėti ir pro web kamerą.

Džiaukimės žiema kartu ant Lembergo skrybėlės!


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.18235302sec.