"Balttour 2009" pažymės naujo turizmo sezono pradžią [1]

Vasario 6-8 dienomis Tarptautiniame parodų centre Ķypsaloje vyks 16 –toji tarptautinė turizmo mugė “Balttour 2009”, kuri tradiciškai supažindins su kelionių įvairove ir jų pasirinkimo galimybėmis. 160 – yje parodos stendų bus pateikta informacijos apie 29 valstybes.

“Balttour 2009” pažymės naujo turizmo sezono pradžią. Mugės lankytojai bus supažindinti su įvairiais turistinių firmų pasiūlymais, kurie suteiks kiekvienam galimybę pasirinkti kelionę pagal savo pomėgius bei poreikius.

Dalyvių aktyvumas ir pasiūlymų gausa parodoje “Balttour 2009” rodo turizmo industrijos vystymąsi ir pasirengimą naujiems iššūkiams globalinės krizės metu, - taip mano parodos rengėjai. Pasaulinės Turizmo organizacijos atliktas tyrimas rodo, kad mėgstantys keliauti žmonės keliaus ir toliau, - susidariusi ekonominė situacija gali tik pakoreguoti kelionių pasirinkimą ir keliavimo įpročius.

Parodos “Balttour 2009” ekspozicija bus padalinta į teminius sektorius – turistiniai Latvijos maršrutai, turizmo agentūros, turizmo operatoriai, viešbučiai, SPA ir transporto paslaugos, užsienio šalių nacionaliniai stendai.

Parodoje bus atstovaujamos šios šalys: Latvija, Lietuva, Estija, Suomija, San Marinas, Ispanija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Indija, Izraelis, Azerbaidžanas, Rusija, Gruzija, Kroatija, Graikija, Turkija, Kipras, Malta, Vokietija, Tunisas, Didžioji Britanija, Italija, Čekija, Malaizija, Ukraina, Baltarusija, Uzbekistanas, Slovakija, Portugalija ir Vengrija.

Su keliavimo ir poilsio galimybėmis Latvijoje supažindins tiek regionai, tiek miestai: Ryga, Jūrmala, Sigulda, Alūksnė, Naukšėnai, Gulbenė, Limbažai, Šiaurinė Vidžemė, Kuržemė ir Latgala. Laukiama ypatingų pasiūlymų iš Latvijos pilių, viešbučių ir poilsio centrų.

Parodoje apsilankę Latvijos gyventojai galės sužinoti, kaip pasirnkti saugią kelionę ir kam patikėti jos organizavimą. Šiais klausimais parodos lankytojus konsultuos Latvijos Turizmo agentų asociacija (ALTA) kartu su Užsienio reikalų ministerijos Konsuliniu departamentu ir Vartotojų teisių apsaugos centru.

Parodą “Balttour” rengia Latvijos Turizmo agentų asociacija (ALTA) kartu su Tarptautinio parodų rengimo bendrove BT 1.

Darbo laikas:

Vasario 6 – 7 d. 10.00–18.00

Vasario 8 d. 10.00–16.00

Bilietų kainos:
vasario 6 d. (profesionalų diena) Ls 6

Vasario 7 – 8 dienomis Ls 4

Moksleiviams, pensininkams Ls 2

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

1 Birute 02/05/2009 11:39 radau kad balttour parodai nebrangiai galima gauti kambari "Zemaites" viesbutye. cia ju internetinins adresas www.hotelzemaites.lt


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15559387sec.