Latvijoje vyks Oberhauzeno filmų dienos

Oberhauzeno Tarptautinio festivalio trumpametražiai filmai vėl bus rodomi Latvijoje. Tai vienas reikšmingiausių ir seniausių trumpametražių filmų festivalių Europoje. Oberhauzeno festivalis jau daugelį metų bendradarbiauja su Šiuolaikinio meno centru ir Gėtės institutu ir suteikia Latvijos žiūrovams galimybę pamatyti rinktinės festivalio programos filmus.

Šiemet Rygoje bus rodomos dvi programos: geriausi vokiečių muzikiniai filmai ir trumpametražiai filmai. 2008 metais miuzikinių filmų apdovanojimas "MuVi Award" pažymėjo 10 –tąsias muzikinių filmų programos įkūrimo metines. Pateikti darbai nebėra tik užsakomieji darbai muzikos TV kanalams, bet tapo originalaus meninio žanro atstovais. 16 praeitų dviejų festivalių darbų paliudija eksperimentavimo džiaugsmą ir aštrų humorą. Muzikiniai filmai išlieka įvairiausios vizualinės technikos išbandymo sfera, kurioje autoriai drąsiai naudoja popkultūros mitus.

Latvijos žiūrovai atpažins kai kuriuos muzikų vardus, pavyzdžiui, "Garsų miške" svečiavusį Felix Kubin, ar Food for Animals artimai bendradarbiavusį ir Rygoje daugarkt apsilankiusį Jason Forrest.. Programoje bus ir menininkų trio Rechenzentrum darbas "Terra Incognita". Rechenzentrum susikūrė meno parodos Documenta ’97 metu su tikslu kurti audiovizualinius koncertus, kuriuose ant scenos vienytųsi vaidmuo ir garsas.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.47279sec.