Karinio miestelio kalėjimas Liepojoje – viena iš vaiduoklių apsėstų vietų pasaulyje

Vasario pradžioje Liepojos Karinio miestelio kalėjime dirbo Tarptautinė vaiduoklių medžiotojų (Ghost Hunters International) komanda iš 16 žmonių, kuri Karinio miestelio kalėjime kūrė laidą JAV TV  fantastiskos kanalui Sci Fi (Science Fiction). Paminėtas TV kanalas demonstruojamas televizijoje Jungtinėse Amerikos valstybėse., bet panaudojant interneta, matomas visame pasaulyje. Laidos televizijos auditorija tik Amerikoje viršija 3 milijonus žiūrovų.

Kiekvienas karinio miestelio kalėjimo darbuotojas, kuris kalėjime yra praleidęs ilgesnį laiką, yra matęs, girdėjas ar pajutęs protui nesuvokiamus nuotykius, kurie paprastai aiškinami kaip paranormali įvykiai. Kalėjime neretai sustampama Baltoji dama.

Legenda pasakoja:

1944. metų rudenį vokiečių armija  daro reidą po Liepojos miesto gatves. Pagauna ir vieną latvijos jaunikli, kuris nėra nieko padaręs ir nėra nusikaltęs. Jį išveža į Karinio miestelio kalėjimą ir areštuoja 18. kameroje. Po dviejų savaičių jauniklis turi vesti…Mergina sužinojusi, kad jos mylimasis areštuotas Karinio miestelio kalėjime, pasinaudoja moters intuicija, nukliūna į kalėjimą, atidaro 18. kamėrą..., bet yra jau per vėlu..., jos mylimasis nušautas. Negalėdama pergyventi šį įvyki, 18.kameroje padarė sau galą . Bet pati ji iki šios dienos apsirengusi baltai, su ruda kasa vaikščioja po Karinio miestelio kalėjimą ir daro įvairius, nesuprantamus dalykus. Dažniausiai ji išsukas lemputes, pakrauna mobilius telefonus, ar su dideliu triukšmu užkerta kalėjimo kamerų duris...

Vaiduoklių medžiotojų darbas Karinio miestelio kalėjime ilgo vieną savaitę. Pirmas dienas vaiduoklių medežiotojai susipažino su Liepoja, Karinio miestelio ir kalėjimo istoriją, apklausinėjo kalėjimo darbuotojus ir žmones, kurie kažkada buvo matę vaiduoklį. Didžiausia dalis laiko buvo paskirta specialiai paieškai – kelias naktis
panaudojant ypatingai jautrias garso įrangas vaiduoklių medžiotojai mėgino nustatyti ar kalėjime yra fiksuojami paranormalūs įvykiai  ar ne. Filmavimo rezultatai buvo laikyti visiškai slaptai iki laiko, kada televizijoje buvo demontruojamam paruošta laida.

Dabar, kai prabėgo trys mėnesiai nuo vaiduoklių medžioklės kalėjime ir laida apie karinio miestelio kalėjimą buvo demontruota JAV televizijos kanale, laidą galima matyti ir internete Lietuvoje. Laidą galima matyti ir Karinio miestelio kalėjimo internetiniame puslapyje: http://www.karostascietums.lv/new/lt/kassagaida-lt.htm


Kaip laidoje pamini vaiduoklių medžiotojai, karinio miestelio kalėjimas yra labai “gyva” vieta. Net dar daugiau – Karinio miestelio kalėjimas dėl paranormalių dalykų, galbūt yra viena iš aktyviausių vietų, kur kažkada buvę vaiduoklių medžiotojai. GHI komandai pavyko ne tik asmeniškai susidurti su vaiduokliu – jį girdėti, pajusti, matyti.
Žinant, kad  Sci Fi (Science Fiction) televizijos auditorija tik Amerikoje viršija tris milijonus žiūrovu, numatoma, kad JAV turistų skaičius Liepojoje priaugs. Norime priminti, kad Karinio miestelio kalėjimas yra ir pamėgta Lietuvos turistų vieta. Praeitais metais čia apsilankė daugiau kaip 3000 turistų iš Lietuvos.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.19442296sec.