Livonijos ordino pilyje bus šokama, dainuojama ir be paliovos valgoma

Gegužės 23 dieną, 15 valandą Livonijos ordino pilyje prasidės šventė ...

„... tada vienuoliai atnešė mums vyno, sūrio, alyvuogių, duonos su razinomis ir paliko mus stiprintis. Valgėme ir gėrėme su didžiuliu malonumu“ (U. Eko Rožės vardas, p. 42).

Gegužės 23 dieną, Livonijas ordino pilis kviečia visus, kurie nori be paliovos linksmintis. Pilies kieme vyks įvairaus maisto degustacijos, bus sukurta ir sudėtingų kulinarinių stebuklų. Maistas bus gaminamas laikantis senųjų tradicijų, tad skonis nukels į senuosiuos laikus. Šiek tiek pasistiprinus, prasidės šokiai – gros gyva muzika. Nenuobodžiaus ir drąsuoliai – pilies kiemelyje galės išbandyti savo jėgas ir tapti įvairiausių kovų nugalėtojais.

Šventės dalyviai ir organizatoriai: pilies baras Melnais Sivēns (Juodosios Paršas), istorinės rekonstrukcijos klubas Rodenpoys, ugnies vyras Romāns, Alvas lējēji, Silairšu ir Mētru2 medžiotojai, Venspilio Radio SWH studija, Ventspilio teatro aktoriai, Svētdienas kvartets (sekmadienio kvartetas), Comturia Winda, Toniars, Juris Presņikovs, Ivars Peldeķis ir kiti pilies gyventojai.

Įėjimas: 1,50; 0,75 Ls

Šeimos bilietas 2 suaugusiems + 2-5 vaikams = 2,50 LS

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 


Ventspils TIC
,


Ventspils Olimpiskais centrs
,

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.19496989sec.