Ventspilio Nuotykių parke naujas nusileidimas lynu [3]

Nuotykių (Piedzīvojumu ) parke Ventspilyje, Saulės gatvė 141, lankytojams vėl siūloma nauja atrakcija – nusileidimas lynu kalno šlaitu. Lynas yra 200 m ilgio ir apie 3–6 metrų aukštyje išilgai Nuotykių parko kalno šlaito. Nusileidimo lynu keleivis prie lyno yra pririšamas specialia juosta ir kelionės metu gali pats pasirinkti patinkantį nusileidimo greitį, sustabdyti. Vieno nusileidimo kaina 1 latas.

Nuotykių parko darbo laikas kasdien nuo 12:00 iki 22:00

Viena paskutinių naujausių atrakcijų Nuotykių parke yra ir didelis sviedinys – pripildytame oru ir sutvirtintame raiščiais 3 m aukščio sviedinyje žmogus, įsiropštęs į vidų, gali ristis nuo Nuotykių parko kalno. Nuotykių parke galima laipioti, kopti ir landžioti, galima eiti Katino taku arba išbandyti galvą apsukančius apsisukimus sūpynėse, prisišokinėti ant batuto arba katapultuotis iki debesų, arba miške žaisti dažasvydį.

Šį sezoną lankytojai galės išbandyti dar vieną pilvą sukančią atrakciją – ritimąsi dideliame sviedinyje nuo kalno. Pripildytame oru ir sutvirtintame raiščiais 3 m aukščio sviedinyje žmogus, įsiropštęs į vidų, gali ristis nuo Nuotykių parko kalno. Nuo pašlaitės sviedinys yra nugabenamas panaudojant kvadrato ciklą un specialią priekabą. Didelis sviedinys yra permatomas ir ritimosi metu yra matomi tiek debesys, tiek žemė. Atrakciją gali išbandyti žmonės, vyresni negu 12 metų.

Taip pat šį sezoną yra žemesnės ir Nuotykių parko kainos. Po atrakcijų aplankymo parko kavinėje „Stender’s pica“ siūlome pavalgyti jėgas sugrąžinantį valgį ir paragauti gaivinančių gėrimų.

Informacija apie Nuotykių parko naujienas, kainas ir atrakcijas yra paskelbta pradiniame puslapyje www.piedzivojumuparks.lv  

Linkime šiltos ir saulėtos vasaros!

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

1 kukiukiuku 12/01/2009 18:43 venspilis fainas :d

2 kukiukiuku 12/01/2009 18:42 na tas venspilis grazus , bet zmoniu ! mazai ! na nesuprantu daug karviu ... o eigu pas mus butu tei zmones juktusi ...

3 Sole 09/24/2009 18:42 man labai patiko ...:) Linksma:D


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.4708159sec.