Rygos senamiestyje miesto svečius ir turistus vėžins naujas elektros autobusiukas

Rygos širdyje – senamiestyje jau nuo birželio vidurio kursuos elektros autobusiukas po Rygos senamiesčio mažąsias gatveles, jis važiuos nustatytu ekskursijos maršrutu pažindindamas miesto gyventojus ir jo svečius su įdomesniais ir gražesniais miesto objektais. Elektros autobusiuko galutinė stotelė bus Katedros aikštė (Doma laukums). Iš viso vienu metu ekskursijoje galės dalyvauti 23 keleiviai, iš jų 11 galės sėdėti autobusiuko vilkike, o 12 – priekaboje.

Vienos kelionės kaina yra 3 latai, vaikams iki 7 metų nemokamai, jei sėdės ant suaugusiojo kelių. Studentams, mokiniams, pensininkams ir 1–2 grupės neįgaliesiems su pažymėjimu bilietai 2,- latai. Už šeimas, vykstančias į ekskursiją su vaikais, moka tiktai tėvai. Didesnėms nei 15 asmenų grupėms bilietai 2,- latai. Bilietus galima įsigyti iš elektros autobusiuko vairuotojo prieš kelionę.

Elektros autobusiukas darbo dienomis pradeda kursuoti 10.00 val., laisvadieniais nuo 12.00 iki 22.00 val., jei yra ypatingų pageidavimų, gali kursuoti ilgiau. Sudarius grupę kelionei yra galimybė susitarti dėl konkretaus kelionės pradžios laiko. Vienas maršrutas trunka 35 minutes. Vykstant galima klausytis Rygos senamiesčio istorijos šiuo metu tik trimis kalbomis: latvių, rusų ir anglų. Planuojama kalbų skaičių padidinti iki 8 kalbų. Šiuo metu kursuoja tik vienas autobusiukas.

Kaip teigia šio projekto autoriai, ateityje planuojama papildyti elektros autobusiukų ir maršrutų skaičių pagal pageidavimus.

Būtina pažymėti, kad įsigyti bilietai yra kaip nuolaidų kuponas – 10 % nuolaida restoranuose Fīlings, Steiku Haoss ir KIID. Restoranuose galima apsilankyti du kartus su nuolaida, nes biliete yra nuplėšiamoji dalis. Keliautojų patogumui bilieto kitoje pusėje yra transporto priemonių senamiesčio maršruto žemėlapis, kuriame skaičiais yra pažymėti minėtieji restoranai.

Išsamesnė informacija:   +37129356999 

Interneto puslapis www.rigasturists.lv

E. paštas [email protected]

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.25191188sec.