Ruonių salos meras priima keturis plaustininkus iš Kolkos rago

Ruonių salos meras Āre Sinters priims keturis jaunuolius iš Latvijos, kurie iš tinklinio kamuolių pačių pasidarytu plaustu rugpjūčio 8 dieną kirs Baltijos jūra nuo Kolkos rago iki Ruonių salos.

"Mes džiaugiamės kiekvienu lankytoju, kuris aplanko mus ", sako Āre Sinters, Ruonių salos meras. "Ronių salos gyventojai yra labai svetingi. Kai sužinojau apie keturių latvių jaunuolių iniciatyvą savadarbiu plaustu atplaukti į Ruonių salą, nusprendėme juos svetingai pasitikti."

"Jei oro sąlygos bus palankios, mes pasieksime Ruonių salą per šešias valandas," teigia Pėteris, vienas iš keturių draugų. "Būtų gerai, jei mes savo žygiu atkreiptume dėmesį į Ruonių salą, į kurią galėtų daugiau latvių vykti pailsėti! Mes savo plaustą po kelionės dovanosim kitiems drąsuoliams, kad ir jie šią vasarą galėtų nukeliauti į Ruonių salą."

Ruonių salos savivaldybė sunerimo dėl sumažėjusio turistų skaičiaus. Nepaisant atnaujinto laivų eismo į Ruonių salą iš Kuresarės (Estija), turistų skaičius neišaugo. Turistų iš Latvijos šią vasarą skaičius taipogi sumažėjo.

Ruonių salos plotas 11,9 km2, ilgis 5,5 km, plotis 3,5 km. Artimiausia sausuma yra Kolka (37 km). 2007 metais Ruonių saloje gyveno 64 gyventojai.

Papildoma informacija apie Ruonių salą www.ruhnu.ee/lat/index.php

Daugiau informacijos apie draugų kelionę Į Ruonių salą ir plausto nuotraukas galite rasti svetainėje www.drauguplosts.lv.

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.28400707sec.