airBaltic pasiūlė pigesnius skrydžius ir viešbučius

Šią savaitę didžiausia Baltijos šalyse oro bendrovė „airBaltic“ internetinėje kelionių agentūroje www.airbaltictravel.com pradėjo prekybą skrydžių ir viešbučių paslaugų paketais, kurie klientams leis pigiau ir patogiau keliauti.

„Be skrydžių „airBaltic“ pasiūlė daug papildomų paslaugų – kelionių draudimo, automobilių nuomos, važiavimo greituoju autobusu, nakvynės viešbučiuose, ką tradiciškai teikia kelionių agentūros. Tai jos priėmė kaip aktyvų mūsų plėtimąsi į kelionių organizavimo sritį. Atidarę internetinę kelionių agentūrą www.airbaltictravel.com ir pasiūlę pigesnių skrydžių bei viešbučių paketus, žengiame dar didesnį žingsnį į kelionių agentūrų rinką“, – teigia Bertoltas Flickas, „airBaltic“ prezidentas.

Internetinė kelionių agentūra www.airBalticTravel.com siūlo keleiviams pirkti kelionių paketus (skrydį ir viešbutį) ir mokėti 20 proc. mažiau nei perkant kiekvieną atskirai. Šiuo metu internetinė kelionių agentūra siūlo daugiau kaip 23 000 viešbučių 120 pasaulio šalių, taip pat garantuoja mažiausias viešbučių kambarių ir skrydžių kainas. Ši garantija reiškia, kad, klientui suradus identiškas paslaugas mažesne kaina nei siūlo internetinė kelionių agentūra, skirtumas yra kompensuojamas.

Portale www.airBalticTravel.com taip pat yra ir kelionių vadovai, padedantys planuoti laisvalaikio ir verslo keliones.

 

AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., Baltijas aviācijas sistēmas SIA – 47,2 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro trisdešimt vienas lėktuvas: dešimt „Boeing 737 – 500“, aštuoni „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“ ir vienuolika „Fokker 50“ lėktuvai. „airBaltic” tiesiogiai skraidina iš trijų Lietuvos oro uostų: Vilniaus, Kauno bei Palangos, iš Latvijos sostinės, taip pat siūlo tiesioginius skrydžius tarp Kaliningrado ir Kopenhagos.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 


airBaltic
,

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.46646881sec.