Ryanair žiemos sezonui padidino skrydžių skaičių iš Rygos 6 maršrutais

Airijos oro linijų atstovė Ryanair žiemos sezoną, kuris įsigalioja balandžio 25 d., nutarė padidinti skrydžius iš Rygos į Īstmidlendą, Glāzgovą (Prestviką), Liverpulį, Milaną (Bergamo), Briuselį ( į Šarleruā) ir Dubliną.

Valdybos pirmininkas Krišjānis Peters sako: „sudėtinga padėtis aviacijos pramonei, nes žiemos sezonui daugelis oro susisiekimo bendrovių nusprendė sumažinti dažnumą ir maršrutų skaičių, tuo tarpu aviakompanija Ryanair padidino iš Rygos net šešis maršrutus. Tai rodo aviakompanijos Ryanair oro pajėgas, taip pat nenuginčijamas faktas, kad Ryga yra vis dar patraukli turistams ir verslo kelionėms.“

Nuo spalio 25 bus papildytas skrydis į Īstmidlendą (viso - 3 kartus per savaitę), Glāzgovą (viso - 3 kartus per savaitę) ir į Briuselį (viso - 4 kartus per savaitę). O du papildomi skrydžiai žiemos sezonu bus į Liverpulį (viso - 4 kartus per savaitę) ir į Milaną (viso - 5 kartus per savaitę). Keturi papildomi skrydžiai bus įgyvendinama iš Rygos į Dubliną, Airijos sostinę. Paslaugos bus teikaimos kiekvieną dieną.

Skrydžiai įvairiais maršrutais į Diseldorfą (Veze) 4 kartus per savaitę) Frankfurtą (Hana) 4 kartus per savaitę), į Tamperį (7 kartus per savaitę), į Londoną (Stanstedą) 7 kartus per savaitę, du kartus per parą), į Stokholmą (Skavstą) 7 kartus per savaitę, du kartus per parą) ir Brėmeną (3 kartus per savaitę) išlieka tokie pat. Į Bristoli žiemos sezono metu aviakompanija skrydžių nevykdys.

Aviakompanija Ryanair oro uoste pradėjo veikti 2004 metais. Šiuo metu aviakompanija vykdo 13 tiesioginių skrydžių iš Rygos. Per šių metų septynis mėnesius ji aptarnauja daugiau nei pusę milijono keleivių, tai yra 22,6 procento nuo tarptautinio oro uosto „Ryga“ keleiviai tvarkomo skaičiaus.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::2.50414205sec.