airBaltic dovanoja bilietus į Latvijos festivalį "Positivus"

Didžiausia Baltijos šalyse oro bendrovė „airBaltic” savo keleiviams, skrisiantiems į Rygą ir atgal, dovanoja bilietus į kasmetinį Latvijos festivalį „Positivus“. Festivalyje, kuris vyks liepos 17-18 dienomis, koncertuos Moby, Sinead O’Connor, „Tiger Lillies“, „Ebony Bones“, Peter Doherty, „The Whip“, Latvijos „Brainstorm“ ir kitos žymios grupės bei atlikėjai.

Dvi dienas truksiantis „Positivus“ festivalis vyks gražiame Salacgryvos miestelyje ant Baltijos jūros kranto, po atviru dangumi. Festivalis, kurio metu 8 scenose iš viso pasirodys daugiau kaip 50 atlikėjų, apima ne tik muziką, bet ir kiną, dailę, teatrą, jogą ir įvairius užsiėmimus vaikams.

Nemokamas bilietas į visus festivalio „Positivus“ dalyvių pasirodymus dovanojamas perkantiems „airBaltic“ lėktuvo bilietus skrydžiams į Rygą ir atgal internetu, kai į Rygą atvykstama iki liepos 17 d., o išvykstama po liepos 19 dienos. Lėktuvo bilietus reikia įsigyti iki liepos 14 d.

 

AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., Baltijas aviācijas sistēmas SIA – 47,2 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro dvidešimt devyni lėktuvai: dešimt „Boeing 737 – 500“, šeši „Boeing 737-300“, du „Boeing 757-200“ ir vienuolika „Fokker 50“ lėktuvai. „airBaltic” tiesiogiai skraidina iš trijų Lietuvos oro uostų: Vilniaus, Kauno bei Palangos, iš Latvijos sostinės, taip pat siūlo tiesioginius skrydžius tarp Kaliningrado ir Kopenhagos.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.45871592sec.