Rockstar Champions Race taps automobilių lenktynių tradicija Latvijoje

2009 m. rugsėjo 27 d. Biķernieku trasoje pirmą kartą surengtas Latvijos konkursas „Rockstar Champions Race“. Trijose skirtingose disciplinose su panašiais sportiniais automobiliais rungėsi devyniolika Latvijoje gerai žinomų moto ar autosporto žvaigždžių. Šias lenktynes vertino sportininkai ir žiūrovai. „HGK Motosport“ organizatoriai yra pasiruošę padaryti viską, kad tik šios varžybos taptų latvių sporto tradicija.

Pirmąsias „Rockstar Champions Race“ lenktynės laimėjo motokrosistas Mārtiņš Aleksandrovič, kuris podiumo vietą dalijasi su pilotais Ģirtu Mūrnieku ir Ervīnu Ērgli.

Po lenktynių „HGK Motorsport“ komanda suprato, kad eina teisingu keliu ir yra pasiruošę sukurti reguliarias varžybas. „Kepures į viršų, man patiko šios varžybos, manau, kad jos yra geriausios lenktynės šiemet. Tai buvo renginys, kurio laukiau labai ilgai ir esu jo maloniai nustebintas,“ po lenktynių kalbėjo ralio pilotas Dans Leščs.

„Tai buvo labai įdomus renginys. Aš tikrai norėčiau dalyvauti jame ateityje ir ginti savo nugalėtojo titulą. Tai buvo puiki proga susipažinti su automobilių sporto žvaigždėmis,“ priduria Mārtiņš Aleksandrovič.

„.Rockstar Champions Race“ organizatoriai pripažįsta, kad visgi renginys vyko ne taip sklandžiai, kaip buvo planuota. Susidurta su anksčiau neprognozuotomis situacijomis ir techninėmis problemomis. Tačiau komanda padarė greitus sprendimus ir jie pasiteisino.

„Anksčiau buvo sunku numatyti kai kurios lenktynių faktus. Pavyzdžiui, ėmimo įranga. Visą laiką ji dirbo puikiai ir aptarnaujantis personalas yra tikri profesionalai, tačiau dabar sportininkai ir teisėjai suprato, kad dėl neaiškių aplinkybių, ėmimo sistema kartais dirbo neteisingai. Tokioje situacijoje niekas nebuvo ankščiau buvęs, todėl buvo sunku tai numatyti. Kad atkurtume rezultatus, reikėjo padaryti pakeitimų ir ketvirfinalyje. Man labai malonu, kad sportininkai ir žiūrovai dėl šių įvykių buvo labai supratingi. Tokias varžybas nėra lengva organizuoti, bet mes vis tiek jas organizuosim,“ sako lenktynių direktorius Gvido Elksnis.

„HGK Motorsport“ komanda išklausė sportininkų ir žiūrovų pastabas ir artimiausiu metu ruošiasi vėl kibti į darbus. Po lenktynių daugelis sportininkų sakė, kad viskas vyko labai gerai ir jie noriai dalyvaus kitose lenktynėse.

Ivars Caune: „Tai buvo labai geras renginys. Sportininkai yra patenkinti. Ateityje reiks keisti tik kai kuriuos niuansus.“

Māris Neikšāns: „Tai galėjo būti sklandesnis renginys, bet apskritai viskas gerai. Ateityje tikrai reikia rengti daugiau tokių renginių. Ateinančiais metais aš noriu ir prisidėti prie šio renginio.“

Jānis Bogdanovičs: „Žinoma, kad tokios rungtynės turi būti organizuojamos ir ateityje!“

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.19207191sec.