Ventspilyje - nauji pėsčiųjų maršrutai

Ventspilyje atidaryti keturis nauji pėsčiomis maršrutai, kurie Venspilio gyventojams ir svečiams leidžia pamatyti ir apžiūrėti gražiausias Ventspilio vietas. Su specialiai sukurtu žemėlapiu - latvių, rusų, vokiečių, anglų, lietuvių ir estų kalbomis ir nuosekliai vykdant visas instrukcijas, galima apseiti ir be gido pagalbos. Galite pasivaikščioti po senamiestį, pajūrio pakrantes ir kt.

Kelionės maršruto aprašymu rūpinosi Ventspilio muziejaus saugotoja Ingrida Štrumfa. Žalia spalva pažymėtas Senamiesčio maršruto kelias. Jis prasideda nuo Livonijos ordino pilies ir susipažindina su senovės miesto pastatais, gatvėmis, aikštėmis ir parkais, kurie slepia beveik 720 metų senovės istoriją.

Naujamiestis žymimas raudona spalva. Tačiau tie, kurie nori pasigrožėti kotedžais, siauromis, akmeninėmis gatvelėmis, atkreipkite dėmesį į mėlynai pažymėtas linijas. Pajūrio maršrutas apima aktyvaus poilsio parką, Džiunglių taką, Pajūrio Buities muziejų, unikaliuosius Inkaro takus. Maršrutų aprašymus ir žemėlapius galima įsigyti Ventspilio turizmo informacijos centre, Darza g. 6.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.24748302sec.