Jūrmala jau septintą kartą iš eilės pripažinta geriausiu Baltijos jūros kurortu

Jūrmala jau septintą kartą iš eilės pripažinta geriausiu Baltijos jūros kurortu. Tokį pripažinimą skyrė Rusijos interneto portalas „travel.ru” kasmetininiuose rinkimuose „travel.ru žvaigždė”.

Titulą „travel.ru žvaigždė” skiria kelionių ir turizmo specialistai. Balsavimas vyksta internete. „travel.ru” yra didžiausias Rusijos turizmo portalas, kurį kiekvieną dieną aplanko maždaug 10000 žmonių, iš kurių 70 procentų yra Rusijos piliečiai. „Žvaigždė travel.ru” yra pirmasis ir vienintelis turizmo apdovanojimas Rusijoje. Balsavime dalyvavo daugiau kaip 7 tūkstančiai interneto vartotojų. Malonu žinoti, kad miestą myli ne tik vietiniai gyventojai, profesionalai bet ir svečiai.

Buvo renkami įvairių kategorijų laimėtojai. Lankytojai galėjo įvertinti turistines vietas, paplūdimio viešbučius, aviakompanijas, oro uostus, turizmo agentūras ir turizmo žiniasklaidą. Džiugina tai, kad Jūrmalos miestas su kiekvienais metais tampa vis populiaresnis ir turistų srautas vis didėja – per 2009 m. pirmuosius tris ketvirčius lankytojų skaičius padidėjo 21 procentu.

Jūrmalos miesto taryba šiais metais planuoja suaktyvinti rinkodaros veiklą Rusijoje. Jau kovo mėnesį savivaldybė dalyvaus 17 Tarptautinėje turizmo parodoje MITT 2010 m., kurios metu bus įteiktas „Žvaigždė travel.ru 2008” prizas.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.39858794sec.