Rygos zoologijos sode atidarytas Baltojo Tigro ledo skulptūrų sodas

Baltojo tigro ledo skulptūra Rygos zoologijos sode simbolizuoja Baltojo Tigro metus. Zoologijos sodo eksponatai vienaip ar kitaip siejasi su tigro pavadinimu - tigrinė krevetė, tigrinis ryklys, tigrinis pitonas ir kt. Ypač gausaus dėmesio sodas sulaukia penktadienio, šeštadienio ir sekmadienio vakarais, kai skulptūros apšviečiamos ir zoologijos sodas dirba iki 18:30.

Baltojo Tigro ledo skulptūrų sode sukurta 10 ledo skulptūrų – tigrinė varlė, tigras, tigrinis pitonas, tigrinis ryklys, tigrinė krevetė, tigrinė salamandra, tigrinis drugelis, kardadančius tigras, tigrinis ūsorius ir tigrinė vapsva. Be šių eksponatų, skulptūrų sodo salėje, stovi didžiulis 4 metrų aukščio baltasis tigras, kuris, atrodo, yra didžiausias Europoje.

Ledo skulptūrų įkūrėjai yra penki Latvijos Dailės akademijos studentai: Agita Šteinberga (tigrinė krevetė ir tigrinis drugelis), Gundega Evelone (tigrinė salamandra ir tigras), Edgars Ošs (tigrinė vapsva ir tigrinė varlė), Aigars Tavkins (kardadančius tigras ir tigrinis ryklys) ir Egons Peršēvics (tigrinis ūsorius ir tigrinis pitonas). Visi šie penki menininkai ir sukūrė Baltojo Tigro skulptūrų sodą.

Kompetentinga Tigrų žiūri išrinko savo favoritą. Juo tapo Edgars Ošs su tikgrine vapsva. Lankytojų patogumui, Rygos zoologijos sodas vasarį pratęsė savaitgalio darbo valandas ir dirbs iki 18:30.

Kiek žada veikti Baltojo Tigro ledo skulptūrų paroda?

- Kiek tik saulė ir oro sąlygos leis. Tačiau tai truks neilgai!

Kur yra įsikūrusi ledo skulptūrų paroda?

- Zoologijos sodo viduje, šalia tigrų ir liūtų, netoli poliarinių lapių ir kengūrų namų.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.41369104sec.