Rygoje vyks didžiausias pasaulyje blondinių paradas Go Blonde

2010 05 29 dieną Rygos Katedros aikštėje vyks Go Blonde festivalis. Tai didžiausias blondinių paradas pasaulyje. Festivalį Go Blonde jau antrus metus iš eilės organizuoja Latvijos Blondinių asociacija. Šiais metais festivalis vyks gegužės 28 - 29 dienomis. Šventę remia pirmaujančios Latvijos turizmo kompanijos - airBaltic Travel, viešbučių tinklas Reval Hotels, Member of airBaltic Hotels ir viešbutis Europa City Riga.

Latvijos Blondinių asociacijos prezidentė Marika Ģederte pasakoja: „Latvijos blondinės yra unikalus ženklas. Su kiekvienais metais mes tampame vis reikšmingesnėmis Latvijos turizmo pramonės srityje. Netrukus festivalis Go Blonde taps toks garsus ir laukiamas kaip Brazilijos ar Italijos karnavalai, kurie sutraukia į šalį tūkstančius turistų”.

Gegužės 28 - 29 d. vyks įvairūs renginiai: teminis vakarėlis „Džiaze tik merginos” Marilyn Monroe antrininkės rinkimai automobilių muziejuje, Blondinių paradas ir šou Katedros aikštėje, Pink Lounge, Blondo Dīvu koncertai ir finalinis renginys naktiniame klube Godvil. Plačiau apie festivalio programą galite paskaityti svetainėje www.goblonde.lv.

Latvijos Blondinių asociacijos pagrindinis tikslas yra labdaros skatinimas. Go Blonde festivalio garbei yra sukurti unikalūs marškinėliai. Visas gautas pelnas už marškinėlius bus skirtas labdaros projektams remti. Asociacija rūpinasi ir vaikų užimtumu. Itin daug dėmesio skiriama vaikams su negalia, organizuojami įvairūs renginiai, pavyzdžiui, Kalėdų labdaros renginiai.

Praėjusiais metais Go Blonde paradas sulaukė itin didžiulio žiniasklaidos dėmesio. Televizijos transliavo įvairius renginių reportažus, kurių pagrindinė frazė buvo – „Latvija atrado būdą kaip kovoti su krize”. Vokietijos nacionalinės televizijos kanalas 1 sukūrė dokumentinį filmą apie Blondinių asociaciją. Parado nuotraukos atsirado populiariausiuose gyvenimo būdo žurnaluose Mairie Claire (JAV) ir Grazia (Anglija). Išsamesnės informacijos ieškokite: http://www.goblonde.lv/presslat.html.

Nuotraukos: www.goblonde.lv/photogallerylat.html

 

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.53267121sec.