Meistrų gatvė – Rygos Latvijos amatų centras

2010 03 31 Rygos valdžios pasaže, Mergelių gatvėje įsikurs „Meistrų gatvė“. Tikimasi, kad ši gatvė atgaivins latvių liaudies amatų dvasią. Miesto širdyje - “Meistrų gatvė“ susirinks latvių tautodailininkai, kurie lankytojus supažindins su meno gamybos būdais. Panašūs renginiai skirti atgaivinti liaudies meno tradicijoms, vyksta itin retai, tik mugių ir kitų didelių renginių metu. Ši gatvė veiks kiekvieną dieną. Tai nauja Rygos turizmo vieta. „Meistrų gatvėje|“ bus galima ne tik stebėti gimstančius meno kūrinius, bet ir juos įsigyti.

„Latviai jau nuo seno garsėjo savo išskirtinėmis tradicijomis. Vienas iš mūsų pasididžiavimų – amatininkų liaudies tradicijos mene. Mes sukūrėme vietą, kurioje šis bruožas gali ne tik klestėti bet ir duoti peno ne tik turizmui, bet ir lankytojų dvasiai. „Meistrų gatvė“ stengsis kiekvieną lankytoją susipažinti su šalies tradicijomis, jos menu. Mes norime savo patirtį pasidalinti su kitais“, pasakoja Latvijos tautodailininkų sąjungos valdybos pirmininkė Džeima Kriķe.

Oficiali gatvės atidarymo ceremonija įvyks 2010 balandžio 1 d. Meno meistrų sukurtus dirbinius bus galima aplankyti kiekvieną dieną, nuo 10.00 iki 20.00. Amatų gatvėje vyks įvairūs renginiai. Trumpas meno kūrinių demonstravimas vyks balandžio 4 dieną. „Meistrų gatve“ rūpinsis Latvijos liaudies meno sąjunga ir Rygos miesto tarybos paramos skyrius.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15282321sec.