Tarptautinis Rygos oro uostas pelnė geriausiojo oro uosto premiją

2010/04/26 Tarptautinis oro uostas ”Ryga“ (RIX) pelnė Emerging Market Airports Awards (EMA) apdovanojimą kategorijoje „Geriausias oro uostas“. Oro uostas aptarnauja virš penkių milijonų keleivių per metus. Pirmoji šio apdovanojimo ceremonija vyko Dubajuje. Apdovajimą atsiėmė valdybos pirmininkas Krišjanis Petersas.

„Ryga“ tarptautinio oro uosto valdybos pirmininkas Krišjanis Petersas: „Šis apdovanojimas yra visų oro uosto darbuotojų pasiekimas. Džiaugiuosi, kad tarptautinis oro uosto „Ryga“ buvo pripažinta ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Tai didžiulis pasiekimas“

EMA apdovanojimus už darbą Artimuose Rytuose, Afrikos, Indijos, Rusijos, NVS ir Baltijos šalių oro uostuose vertino įvairi ir kompetentinga specialistų grupė. Finalistai buvo analizuojami dvylika mėnesių.

Pastaraisiais metais, atsižvelgiant į skrydžių patirtį, keleiviai vis dažniau pabrėžia, kiek laiko jie praleidžia oro uoste. EMA apdovanojimai – prestižiški apdovanojimai. Šių apdovanojimų spektras yra gana platus. Kaip ir bet kuris kitas verslo sektorius, oro uostas tai pat bando pasiekti pasaulinį klientų klasės lygį. Oro uostai stengiasi atitikti aukščiausius kokybės standartus.

Pirmoji šių apdovanojimų teikimo ceremonija įvyko balandžio 26 d., Dubajuje. Kaip tik tuo metu duris atvėrė Dubajaus oro uosto ir Abu Dabio oro bendrovės trečiasis - pasaulio jauniausis ir moderniausias oro uosto terminalas. Buvo įsteigtos 21 apdovanojimo kategorijos.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.22829604sec.