Įsimylėjėliai pasimatymus vieni kitiems skiria Turaidoje

Į Turaidos muziejų – rezervatą šiomis gražiomis dienomis skuba daugybė įsimylėjusių porų, kurios nori kartu aplankyti daugiau nei 30 ekspozicijų ir išgirsti seniausius istorijas apie jas, džiaugtis ryškiaspalviu ir kvapą gniaužiančiu Gaujos upės senvagės kraštovaizdžiu, kuris atsiveria iš Turaidos pilies pagrindinio bokšto. Praėjusį savaitgalį čia apsilankė daugiau nei 6800 žmonių.

Vakar muziejuje – rezervate įvyko koncertas „Sena meilė nerūdija“, kurio metu susirinkusius linksmino senas Siguldos draugas moterų choras „Sakmė“ ir Krimuldos vyrų choras „Seni draugai“, kurie žaismingu muzikiniu dialogu teigė draugystę ir meilę. Koncerte dirigavo Maija Feldmane, Aivars Buņķis un Ieva Putniņa.

Vakar ir užvakar pilies kieme darbavosi amatininkai. Buvo kalamos monetos ir gaminami tradiciniai latviški papuošalai, šaudoma iš lanko. Išalkusieji galėjo paskanauti blynų. Vėliau papuošalų gamintojai persikėlė į muziejaus – rezervato kavinę, kurioje norintys galėjo mokytis apdirbti akmenis, verti karolius, nerti rožytes, gaminti žaislus. Turaidos dvaro ūkiniame centre veikė paroda “Požiūris į įvykius Siguldoje per 800 metų“, buvo galima jodinėti žirgais.

Mėgaukis auksiniu rudeniu Turaidoje!

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.42785811sec.