Riga Style Hostel priima uzšienio studentus

Kai pasibaigia vasaros sezonas ir keliautojų skaičius mažėja, Rygoje pasirodo užsienio studentų, pradedančių ar tęsiančių studijas tiesiogiai Latvijos sostinės aukščiausiose mokyklose ir jiems tampa aktualiu gyvenamosios vietos klausimas. Dažniausiai savo laikinais namais studentai pasirenka aukščiausių mokyklų siūlomus bendrabučius, butus ir hostelius.

Riga Style Hostel gauna gausą skambučių ir elektroninių laiškų iš užsienio studentų su klausimais apie ilgalaikį apgyvendinimą, ir jau antrus metus iš eilės siūlo ne tik kambarį, bet ir apgyvendinimą pačiame Rygos centre, jaukioje, net šeimiškoje atmosferoje. Didžiausią paklausą, žinoma, turi privatūs kambariai, kuriose apgyvendinimas numatomas vienam ar dviem žmonėms, tačiau jauni žmonės neatsisako ir daugiaviečių kambarių, kur galima būti kartu su draugais. Apgyvendinimui nakvynės namuose Riga Style Hostel, dėmesys sutelkiamas į tai, kad, palyginti su butais, studentai neturi atskirai mokėti už komunalines paslaugas bei pasinaudojimą kitomis kominikacijomis. Visa tai, įskaitant WiFi ryšį, užtikrinama hostelyje. Studentai gali žiūrėti televizorių poilsio patalpoje, klausytis savo mėgstamos muzikos CD grotuve, paruošti valgį virtuvėje ir pan. Už priimtiną kainą bendrabutyje teikiamos skalbimo ir dokumentų spausdinimo paslaugas.

Hostelyje visada prieinamas personalas, kuris ne tik rūpinasi kambarių ir bendro naudojimo patalpų švara, bet tuo pat metu yra pasiruošęs padėti ir atjautus svečiams. Atvykus užsienio studentams, susiformuoja draugiška ir palanki atmosfera, kuri stiprinama įvairių renginių Riga Style Hostel patalpose bei atobuso ekskursijų.

Jyri Zheng gyvena hostelyje jau antrus studijų metus ir jis sako: "Manau, kad Riga Style Hostel yra labai ištaiginga ir patogiai išdėstyta vieta. Netoli yra autobusų stotelė, senamiestis bei patys nakvynės namai yra įsikūrę labai ramioje ir saugioje vietoje. Geriausias dalykas šiame hostelyje - tai personalas! Darbuotojos ne tik gražios ir malonios , bet ir visuomet pasiruošusios padėti, ir jos priėmė mane į savo šeimą jau nuo pat pirmos akimirkos. Riga Style Hostel yra šilta ir jauki vieta. "

Taip pat ir Mustafa Mossa grįžo į Riga Style Hostel jau antrąjį kartą: "Esu užsienio studentas, kuriam svarbi aplinka gyvenimui ir studijoms . Riga Style Hostel atitinka daugelį man reikalingų standartų . Man patinka jo jaukumas bei tuo pačiu metu nejaučiu, jog esu nakvynės namuose,nes čia yra viskas, ko reikia -patogi lova, švari virtuvė, skalbimo mašina, internetas, ir tt . Taip pat hostelis pasižymi stilingu dizainu, atsižvelgiant į įvairius didmiesčius . Be to, personalas yra itin draugiškas ir greitai reaguojantis."

Sveiki atvykę į savo naują laikiną namą!


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.29438686sec.