Palanga kviečiama susipažinti su poilsiavimo galimybėmis Liepojoje

Liepos 6 dieną Liepojos regiono turizmo informacijos biuras kartu su Liepojos verslo pasaulio atstovais Palangoje, Basanavičiaus gatvėje rengia informacijos dieną. Šio informacinio renginio siekis – informuoti lietuvius ir Palangoje viešinčius poilsiautojus apie puikius Liepojos pasiūlymus papildyti ir paįvairinti Palangos turizmo ir poilsiavimo galimybes ir padaryti atostogas dar įdomesnes ir puikesnes.

Liepojos regiono turizmo informacijos biuras (LRTIB) kartu su aktyviais Liepojos turizmo sektoriaus verslininkais – paplūdimio kokteilių baru “Red Sun Buffet” ir elektrinių dviračių gamintoju “Blue Shock Bike” liepos 6 dieną nuo pat ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro Palangos širdyje, Basanavičiaus gatvėje pristatys ir populiarins poilsiavimo galimybes Liepojoje. Tądien bus galima sužinoti apie artėjančius laukiamiausius Liepojos renginius. Kad būtų lengviau orientuotis Liepojoje, informacinis stendas dalins žemėlapius, taip pat praktiškus kelionių vadovus (leidinius), kuriuose bus galima rasti detalios informacijos apie lankytinus objektus, aktyvaus poilsio galimybes, nakvynės vietas, restoranus, kavines. Dviratininkai galės pačiupti jiems skirtus žemėlapius, kurie pagelbės nusprendus pradėti pažintį su miestu ant dviračio.

Visi bus kviečiami įsiamžinti prie ypatingo Liepojos fotostendo. Ši galimybė leis akimirkai persikelti į Liepoją – į platųjį Liepojos paplūdimį. Nuotraukas bus galima rasti Liepaja Travel Facebook paskiroje: www.facebook.com/LiepajaTravel.

Blue Shock Bike atstovai pristatys jų gaminamus elektrinius dviračius, kuriuos bus galima išbandyti Palangos gatvėse.

Liepojos stende atostogų atmosferą ir nuotaikas palaikys paplūdimio kokteilių baro “Red Sun Buffet” didžėjus, kurio grojama muzika leis pasijusti tarsi paplūdimio vakarėlyje.

Be to, kelias nuo Palangos iki Liepojos tikrai netolimas –68 kilometrai, įveikiami vos per 49 minutes.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.37488008sec.