Talino medikai paspartino savo darbą

2009 m. rugpjūčio mėn. Estijos sostinėje, Taline, patruliavo medikai su dviračiais. Organizatoriai liko patenkinti rezultatais ir žada tai pakartoti ir kitą vasarą.

Dviračių pagalba, gydytojai gatvėse dirbo 100 valandų iš įveikė 400 kilometrų. Apskritai, buvo gauta 27 skambučiai, iš kurių net 25 kartus gydytojai greičiau atvyko į įvykio vietą nei greitosios pagalbos brigada. Jauniausiam pacientui buvo 13 metų, o vyriausiam - 78. Vidutinis patrulių reagavimo laikas buvo tris minutės. Daugelis pacientų skundėsi nedideliais sveikatos sutrikimais - galvos skausmu, kojų sužeidimu ar tiesiog prašė pamatuoti kraujo spaudimą.

Atsižvelgdami į teigiamus rezultatus, (klinikinės mirties atgimimas, greita reakcija, efektyvumas, mažos išlaidos) organizatoriai žada Talino greitosios pagalbos projektą atgaivinti ir 2010 m. vasarą.

Kiekvienais metais miestą aplanko iki vieno milijono turistų. Bet skubiosios pagalbos punktas yra ne centre, tad ligonį tenka gabenti siauromis senamiesčio gatvėmis. Tai yra sudėtinga ir užtrunka nemažai laiko.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15758896sec.