Miego stoka gali sugadinti nuotaiką ir sukelti depresiją

Miegas yra vienas iš geriausiųjų sveikatos priežiūros atstovų. Amerikos mokslininkai įrodė, kad jei jūs laiku einate ilsėtis, jūs sumažinate melancholijos ir blogos nuotaikos riziką.

Niujorko Kolumbijos universiteto mokslininkai ilgą laiką stebėjo 16 000 projekto dalyvių ir apklausė jų tėvelius. Paauglių, kurie miega mažai, galimybė susirgti depresija pakyla net iki 71%. Paaugliai, kurie dieną miega vos penkias valandas ar mažiau, dažniau kenčia nuo minčių apie savižudybę (48% ).

Apklausę tėvus, mokslininkai padarė išvadą: kad 54% tėvų mano, kad vaikai turėtų darbo dienomis eiti ilsėtis iki 22 valandos. 21% - kad vaikai visgi gali šiek tiek ilgiau nemiegoti, t.y. iki 23 valandos, tačiau tiesa kitokia - vienas iš keturių Amerikos vaikų eina miegoti tik po vidurnakčio.

Tyrimas parodė, kad miego stoka yra depresijos faktorius. Pavargusiems žmoniems yra sunkiau bendrauti su bendraamžiais ir sunkiau susidoroti su tvyrančiu stresu. Miego stoka taip pat trukdo susikoncentruoti. Ekspertai teigia, kad vidutinė miego trukmė JAV yra septynios valandos ir 53 minutės, tačiau Amerikos miego medicinos akademija (American Academy of Sleep Medicine) rekomenduoja ilsėtis bent devynias valandas.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.08779502sec.