Gražios moterys kenkia vyrų širdims

Anot Valensijos universiteto (Ispanija) tyrimo, širdies skausmas yra ne tik emocija. Gana keista tyrimo išvada: vyrui nors penkias minutes pabuvojus gražių moterų kompanijoje, padidėja širdies ligų rizikos faktorius. Laikraštis Telegraph praneša, kad tokioje situacijoje vyrui padidėja hormono kortizolio lygis.

Tyrime dalyvavo 84 savanoriai, kuriems buvo pavesta bendrai spręsti sudoku galvosūkį. Kiekvieną galvosūkį sprendė du savanoriai vyrai ir viena graži moteris. Bandymo metu buvo matuojamas kortizolio lygis. Kai moteris išėjo iš kambario ir vyrai liko vieni, kortizolio lygis nepasikeitė, tačiau kai iš kambario išėjo vienas vyras ir moteris liko dviese su kitu vyriškiu, hormono koncentracija padidėjo po penkių minučių.

Mokslininkai įsitikinę, kad vyrai būdami vieni su mergina, automatiškai susikuria flirto situaciją. Daugiausia kortizolio kiekis padidėja tada, kai jaučiama nors menkiausia simpatija pašnekovui.

Žmogaus kūnas išskiria kortizolį stresiniais atvejais. Padidėjęs hormonų kiekis padidinti riziką susirgti širdies ligomis. Jei vyro kūnas išskiria per dažnai ir per daug hormonų, tai jam gresia širdies ritmo sutrikimai, o blogiausiu atveju - net širdies smūgis.

 

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.120188sec.