TRANSPORTAS | Auto | Auto nuoma

Išsinuomoti mašiną naudojantis «AirPlus» kelionių apmokėjimo sistema jau galima ir Lietuvoje

SIXT ir „AirPlus“ paskelbė apie partnerystės išplėtimą Baltijos šalyse. Nuo 2012 m. birželio mėnesio visi SIXT klientai, turintys sąskaitą „AirPlus“, nuo šiol gali išsinuomoti mašiną visuose SIXT nuomos punktuose, esančiuose Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Ši paslauga jau yra prieinama tokiose šalyse kaip Vokietija, Austrija, Šveicarija, Prancūzija, Belgija, Olandija, Liuksemburgas, Ispanija, Švedija, Danija, Suomija, Lenkija ir Čekija.

„Nuo šiol SIXT mašinų nuomos paslaugomis su „AirPlus“ sistema galės naudotis ne tik į Lietuvą ar kitas Baltijos šalis atvykstantys verslo turistai, bet ir Lietuvos verslininkai“, – sakė SIXT vadovas Lietuvoje Algimantas Andrašiūnas.

Apie „AirPlus“. „AirPlus“ kelionės išlaidų apmokėjimo sistema siūlo patogų kelionės išlaidų valdymo būdą. Turėdami „AirPlus“ sąskaitą klientai gali kontroliuoti visas savo kelionės išlaidas: sužinoti visą reikiamą informaciją apie skrydžių, viešbučių, automobilių bei kitų kelionėse reikalingų paslaugų kainas bei atlikti reikalingus mokėjimus už paslaugas. „AirPlus“ paslaugomis naudojasi daugiau nei 33 tūkst. verslo klientų visame pasaulyje.

Apie „SIXT Lietuva“. SIXT – pirmaujanti mobilumo paslaugų teikėja Europoje, įkurta 1912 metais Miunchene, Vokietijoje. SIXT nuomoja automobilius, teikia išperkamosios nuomos, automobilių parko valdymo ir konsultavimo paslaugas ir yra naujoviškų technologijų lyderė šiose srityse. SIXT veikia 105 šalyse ir turi daugiau kaip 4000 nuomos punktų visame pasaulyje. Daugiau informacijos rasite adresu www.sixt.lt; www.facebook.com/sixt.lietuva.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14766002sec.