TRANSPORTAS | Auto | Auto nuoma

Sixt įdiegė «Apple Passbook» funkciją

Automobilių nuomos kompanija „Sixt“ atnaujino „iPhone“ telefonams skirtą programėlę, įdiegdama „Passbook“ funkciją. Nuo šiol programėlės pagalba bus galima susikurti „leidimus“ („passes“), kurie padės lengviau tvarkyti ir saugoti visą reikiamą informaciją apie automobilio rezervaciją.

Vartotojui pasirinkus automobilio modelį, laiką, datą ir atsiėmimo vietą, programėlė išduoda „atsiėmimo leidimą“ (angl. collection pass). Šią informaciją vartotojas vėliau gali peržiūrėti. „Passbook“ funkcija taip pat gali nustatyti, kuomet vartotojas yra šalia „Sixt“ nuomos punkto. Tokiu atveju, ekrano užsklandoje pasirodo programėlės ikona.

Vartotojui pakeitus rezervacijos informaciją, programėlė automatiškai atnaujina „atsiėmimo leidimą“ (angl. collection pass). Atlikus automobilio rezervaciją, gaunamas QR kodas, kuris, atvykus į „Sixt“ atstovybę, yra nuskaitomas. Taigi automobilio nuomos procedūra trunka vos kelias sekundes.

„Sixt“ yra pirmoji automobilių nuomos kompanija Vokietijoje bei viena iš pirmųjų tarptautinių automobilių nuomos kompanijų, pritaikiusi „Passbook“ funkciją“,– sako SIXT vadovas Lietuvoje Algimantas Andrašiūnas.

Naujausią programėlės versiją 4.3.1 galima įsigyti „Apple App Store“ interneto parduotuvėje.

„Sixt“ programėlės yra pritaikytos ir kitoms išmaniųjų telefonų bei įrenginių operacinėms sistemoms, tokioms kaip „iPad“, „Backberry“, „Bada“, „WebOS“, „Windows Phone 7“ ir „Windows Phone 8“. Šiais metais „Sixt“ taip pat pristatė atnaujintą programėlę telefonams su „Android“ operacine sistema.

Apie „SIXT Lietuva“. SIXT– pirmaujanti mobilumo paslaugų teikėja Europoje, įkurta 1912 metais Miunchene, Vokietijoje. SIXT nuomoja automobilius, teikia išperkamosios nuomos, automobilių parko valdymo ir konsultavimo paslaugas ir yra naujoviškų technologijų lyderė šiose srityse. SIXT veikia 105 šalyse ir turi daugiau kaip 4000 nuomos punktų visame pasaulyje. Daugiau informacijos rasite adresu http://www.sixt.lt/; www.facebook.com/sixt.lietuva.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.18367696sec.