TRANSPORTAS | Auto | Auto nuoma

Sixt Jungtinėse Amerikos valstijose steigs franšizės tinklą

Didžiausia Vokietijos automobilių nuomos kompanija SIXT Jungtinėse Amerikos valstijose planuoja steigti franšizės tinklą. Šis žingsnis yra tarptautinės plėtros strategijos, kuriai šiuo metu kompanija skiria išskirtinį dėmesį, dalis.

Apie šimtą potencialių frančizės partnerių Jungtinėse Amerikos Valstijose jau kreipėsi į „Sixt“ dėl bendradarbiavimo galimybių. Potencialūs partneriai įsikūrę ekonomiškai patraukliose ir turistų pamėgtose vietose. Manoma, kad iki šių metų pabaigos pirmosios nepriklausomos automobilių nuomos kompanijos su savo automobilių parku ir paslaugomis, atitinkančiais „Sixt“ standartus, galės prisijungti prie franšizės tinklo.

„Nepriklausomos automobilių nuomos kompanijos ir jose dirbantys talentingi jauni verslininkai dabar turi galimybę prisijungti prie „Sixt“ tarptautinio franšizės tinklo. Dirbdami su kompanija „Sixt“ partneriai turės galimybę augti taip pat greitai kaip mūsų kompanija“, – sako „Sixt“ franšizės tinklo Amerikoje viceprezidentas Craig A.Olson.

„Sixt“ plėtrą Jungtinėse Amerikos Valstijose pradėjo 2011 m. pavasarį, kai atidarė pirmąją atstovybę Floridoje. Dabar kompanija turi penkias atstovybes: dvi Majamyje, Fort Lauderdal, West Palm Beach ir Orlande. 2012 m. „Sixt“ įkūrė du nuomos punktus Atlantoje ir Fynikse. Tai miestai, kuriuose yra pagrindiniai Jungtinių Amerikos Valstijų transporto mazgai.

Apie „SIXT“. SIXT – pirmaujanti mobilumo paslaugų teikėja Europoje, įkurta 1912 metais Miunchene, Vokietijoje. SIXT nuomoja automobilius, teikia išperkamosios nuomos, automobilių parko valdymo ir konsultavimo paslaugas ir yra naujoviškų technologijų lyderė šiose srityse. SIXT veikia 105 šalyse ir turi daugiau kaip 4000 nuomos punktų visame pasaulyje. Daugiau informacijos rasite adresu http://www.sixt.lt/; www.facebook.com/sixt.lietuva.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.16526294sec.