«Omnitel 1000 km lenktynėse» – Porsche desantas

Didžiausių ir prestižiškiausių ne tik Baltijos šalyse „Omnitel 1000 km lenktynių“ šiemetinių naujovių sąraše negali likti nepastebėtas dėmesys „Porsche“ automobiliams.

„Porsche“ - tikras žiedo trasų monstras, su kuriais buvo laimėtos ne vienos lenktynės Palangoje. Šių automobilių vairuotojai ne kartą yra tapę ir čia rengiamų lenktynių prizininkais, - sako „Porsche klubas Lietuva” prezidentas Edvinas Mamedovas. – Tačiau „Omnitel 1000 km lenktynių“ prieigose „Porsche“ automobilių šiemet bus gerokai daugiau nei pačioje didžiųjų lenktynių trasoje“.

Mat šiuo metu 45 šios markės automobilių mylėtojus vienijantis klubas lenktynių dienomis kelia bures į Palangą. Be to laukiama klubo partnerių iš Lenkijos ir kitų šalių.

„Porsche“ automobiliai bus demonstruojami lenktynių miestelyje, o jį aplankiusieji tikrai turės į ką paganyti akis. Juk klubo nariai, dažnas – ir ne po vieną - turi daugybę puikių „Porsche“ automobilių, o kiekvienam klubo nariui savasis „Porsche“ yra vienintelis ir nepakartojamas.

Klubo auto parke - ir vienas seniausių egzempliorių „Porsche 912“, taip pat gana retas ir įdomus „Porsche 914“, o pastaraisiais metais klubą papildė daug naujausius „Porsche“ („Porsche 911“ (997), „Porsche GTS“ ir kt.) modelius vairuojančių žmonių. Tačiau bene didžiausia klubo pažiba - ypatingas „Porsche 911 GT3 RS“.

Pasak prezidento, didžiausia vertybė, jog jau devintąjį veiklos sezoną įpusėjusio „Porsche klubas Lietuva” nariai nelaiko garažuose savo branginamų automobilių, o juos intensyviai eksploatuoja, dalyvauja įvairiuose klubo renginiuose, lanko savo bičiulius užsienio šalyse bei dalyvauja įvairiose varžybose.

Šiemet Nidoje vykusiame klubo sezono atidarymo renginyje ir slalomo varžybose pasiektas rekordas, susilaukta daugiau kaip 30 „Porsche“ automobilių ekipažų.

Klubo nariai dalyvavo ir Austrijos keliais vykusiame žygyje „Porsche club Lithuania meets Austria“, palikusiame nepamirštamus įspūdžius jų atmintyje. Kelionės metu lietuviai susitiko su Austrijos „Porsche“ klubo nariais, kurie prisijungė prie šio žygio.

Tačiau jau pats klubo ar automobilio pavadinimas neleidžia jų savininkams likti tik pasyviais stebėtojais. Todėl renginio Palangoje organizatoriai itin glaustame varžybų grafike surado laiko ir vieną valandą „Omnitel 1000 km lenktynių“ trasą užleis „Porsche“ entuziastams.

Penktadienį, liepos 20-ąją, nuo 15.40 iki 16.40 val. didžiųjų lenktynių trasą okupuos išimtinai „Porsche“ automobiliai, kurių savininkus vienijantis klubas organizuoja „Race attack“ lenktynes. Jas padės surengti profesionali „Juta Racing“ komanda ir profesionalus jaunasis Lietuvos
lenktynininkas, vienas Didžiosios Britanijos „Porsche Carrera Cup GB“ serijos lenktynių lyderių, „Porsche klubas Lietuva” garbės narys Jonas Gelžinis.

Klubo prezidentas E. Mamedovas džiaugiasi, jog iki renginio likus dviems savaitėms „Race attack“ lenktynėse jau buvo užsiregistravę išbandyti jėgas 20 klubo narių.

Klubo vadovai tikisi, jog šios lenktynės pavilios ir dar keletą užsienio ekipažų.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15762401sec.